r_sar اخبار منتخب r_sar
ادامه...
صما- هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان صبح امروز شنبه 21مرداد با حضور علی ربیعی و سایر مسئولان دولتی رسماً افتتاح شد.
درهفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان صورت گرفت:
رونمایی از سه محصول جدید سوپرپایپ bolet_khabar

رونمایی از سه محصول جدید سوپرپایپ

در هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران که از 21 تا 24 مرداد ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، بازدیدکنندگان سالن اختصاصی سوپرپایپ، در بیستمین سال فعالیت این شرکت با محصولات جدیدی آشنا شدند که در صرفه‌جویی مصرف انرژی، دسترسی آسان به آب و مدیریت آن و اصلاح تامین هوای مورد نیاز سیستم فاضلابی ساختمان‌ها، کاربرد دارند.
مدیرعامل شرکت کبیر پانل در گفتگو با «صما» عنوان کرد:
استفاده از پانل حرف اول را در صنعتی سازی ساختمان می‌زند bolet_khabar

استفاده از پانل حرف اول را در صنعتی سازی ساختمان می‌زند

مدیرعامل شرکت کبیر پانل (تولیدکننده ساندویچ پانل) بابیان اینکه استفاده از ساندویچ پانل در برخی از کشورها به چند دلیل با اقبال بیشتری مواجه است گفت: ساندويچ پانل يك ساختار سبك و مركب است كه از دو طرف به دولایه محدودشده و در وسط آن‌یک لايه عايق قرار دارد كه اين ماده عايق باید بسيار نرم، سبك و مقاوم باشد.
افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان bolet_khabar

افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با حضور یک هزار و 278 شرکت داخلی و خارجی امروز ٢١ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی با حضور ربیعی وزیر کار و تعاون اجتماعی افتتاح شد.
عضو هیئت‌رئیسه اتاق تعاون اعلام کرد:
برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان در ٢١ مردادماه/ برپایی کارگاه‌های آموزشی- تخصصی صنعت ساختمان از ویژگی بارز نمایشگاه امسال bolet_khabar

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان در ٢١ مردادماه/ برپایی کارگاه‌های آموزشی- تخصصی صنعت ساختمان از ویژگی بارز نمایشگاه امسال

صما- هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان با حضور یک هزار و 278 شرکت داخلی و خارجی از ٢١ تا 24 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.
با همکاری مشترک واحد آموزش مجتمع رسانه‌‏ای ساختمان و اتاق تعاون؛
سمینار و کارگاه آموزشی هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برگزار می‌شود bolet_khabar

سمینار و کارگاه آموزشی هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برگزار می‌شود

همزمان با برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، واحد آموزش مجتمع رسانه‏ ای ساختمان با همکاری اتاق تعاون ایران در نظر دارد به منظور توسعه فضای تخصصی نمایشگاه، معرفی پتانسیل‏ها و توانمندی‏های شرکت‏های مطرح در صنعت ساختمان و نیز در راستای توسعه دانش و تجربه مهندسان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه، سمینار و کارگاه آموزشی را به صورت حضوری و مجازی برگزار نماید.
‌در سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت انجام شد:
اعطای نشان کیفیت به شرکت سوپرپایپ bolet_khabar

اعطای نشان کیفیت به شرکت سوپرپایپ

‌سومین کنفرانس بین‌المللی کیفیت، با حضور تنی چند از مسئولان دولتی، رییس کمیسیون اصل 44 مجلس، رییس سازمان ملی بهره‌وری، مدیرانی از سازمان استاندارد و صنعت، همچنین گروهی از مدیران ارشد بخش دولتی و خصوصی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد و سوپرپایپ در کنار چندین شرکت صنعتی و نهاد علمی و اقتصادی صاحب نام کشور، نشان کیفیت را دریافت کرد.
جشن 20سالگی سوپر پایپ برگزار شد
یک دستگاه بنز، جایزه قدردانی سوپرپایپ از مشتریان شرکت bolet_khabar

یک دستگاه بنز، جایزه قدردانی سوپرپایپ از مشتریان شرکت

صما- شرکت سوپر پایپ اینترناشنال در آستانه 20 سالگی تاسیس این شرکت، جشن بزرگی با عنوان شب ویلو برای قدردانی از مشتریان و خریداران پمپ‌های ویلو برگزار کرد. در این جشن که روز14 اردیبهشت 96 در سالن دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار شد، یک‌دستگاه بنز E 200 و 3 جایزه سفر به دورتموند آلمان و بازدید از کارخانه ویلو قرعه‌کشی شد.
عضو هیئت‌رئیسه اتاق تعاون ایران در گفتگو با «صما»مطرح کرد:
تشریح آخرین وضعیت از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش/ صنعت نمایشگاهی به‌منزله ستون‌ اصلی اقتصاد bolet_khabar

تشریح آخرین وضعیت از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش/ صنعت نمایشگاهی به‌منزله ستون‌ اصلی اقتصاد

صما- سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی عمران و ساختمان کیش از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال جاری در کیش برگزار می‌شود. قرار است در حاشیه این نمایشگاه چندین کارگاه آموزشی به همت رسانه ساختمان نیز برگزار شود.
فعالیت های شرکت صنعتی الکتریک خراسان bolet_khabar

فعالیت های شرکت صنعتی الکتریک خراسان

صما- آزمایشگاه آکرودیته شرکت صنعتی الکتریک خراسان آغاز به کارکرد.
همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان کیش صورت می‌گیرد:
مجتمع رسانه‏ ای ساختمان، مجری کارگاه‌های جانبی نمایشگاه عمران و ساختمان کیش bolet_khabar

مجتمع رسانه‏ ای ساختمان، مجری کارگاه‌های جانبی نمایشگاه عمران و ساختمان کیش

صما- سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش همراه با کارگاه‏های جانبی آموزشی و تخصصی با همکاری مجتمع رسانه ای ساختمان در 12تا 15اردیبهشت در نمایشگاه بین الملی جزیزه کیش برگزار می شود .
ادامه...
r_sar آخرین اخبار r_sar
r_sar یادداشت r_sar
رکود پروژه‌های عمرانی عامل عدم توسعه و پیشرفت کشور bolet_ltab

رکود پروژه‌های عمرانی عامل عدم توسعه و پیشرفت کشور

مهندس محمدرضا حریریان نائب رئیس هیئت مدیره تهران محاسب
ادامه...