۰۸:۱۰ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - 16 February 2015
کد خبر: ۲۶۹۸۸
نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به افزایش کرایه ی تاکسی ها بر خلاف مصوبه شورا به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تذکر داد.

اسماعیل دوستی در جریان یکصد و سی و دومین جلسه شورا با اشاره به اقدامات خوب شهرداری تهران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن از شهرداری تهران قدر دانی کرد و گفت: با اینکه در زمان راهپیمایی باران هم می بارید و مسیر راهپیمایی پر از کاغذ شده بود ولی با این وجود پاکیزگی در مسیر راهپیمایی نشان از زحمات شهرداری می داد.

 

دوستی که سخنان خود را به عنوان تذکر قبل از دستور قرائت می کرد ادامه داد: تذکر اصلی من به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی است.

 

وی افزود: این چه نظارت و مدیریتی است ؟در حالی که مصوبه افزایش کرایه تاکسی ها در سال 94 هنوز به تصویب فرمانداری نرسیده و دولت روی آن نظر نداده می بینیم که تاکسی رانان کرایه ها را افزایش دادند و نظارتی هم بر آن ها نیست.

 

دوستی تصریح کرد: در زندگی دو عامل اثر مستقیم در اقتصاد خانواده دارد ؛ افزایش حقوق و کرایه حمل و نقل  که متاسفانه می بینیم هنوز سال به پایان نرسیده نرخ کرایه تاکسی ها با افزایش مواجه شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: اگر فرض را بر این بگیریم که مصوبه شورا به تایید فرمانداری و دولت برسد این مصوبه از سال آینده اعتبار خواهد داشت و افزایش کرایه تاکسی ها در زمان فعلی غیر قانونی است.

 

دوستی خطاب به رییس شورا گفت: من تذکر جدی به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی دارم و از شما می خواهم این موضوع را پیگیری کنید.

 

منبع:مرکز ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar