۰۸:۲۰ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۲ - 20 April 2013
کد خبر: ۲۸۹۴
مدیر عامل شهر جدید پردیس در گفتگو با صما:
مدیر عامل شهر جدید پردیس از تثبیت قیمت ساخت مسکن مهر در سال جاری خبر داد و گفت: طی سال جاری احداث مسکن مهر پردیس بر مبنای نرخ مصوب سال گذشته (360 هزار تومان) خواهد بود.

 

مدیر عامل شهر جدید پردیس از تثبیت قیمت ساخت مسکن مهر در سال جاری خبر داد و گفت: طی سال جاری احداث مسکن مهر پردیس بر مبنای نرخ مصوب سال گذشته (360 هزار تومان) خواهد بود.

مهدی هدایت در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی صنوف مسکن ایران(صما)، در خصوص روند ثبت نام متقاضیان مسکن مهر تصریح کرد:  همزمان با آغاز ساخت پروژه مسکن مهر در مجموع 160 هزار نفر ثبت سامانه شده اند که شرایط 80 هزار نفر از آنان مورد تایید قرار گرفت. همچنین از این تعداد تا کنون 50 هزار نفر آورده های خود را واریز کرده اند.

این مقام مسئول افزود: متقاضیان مسکن مهر که از سامانه ثبت نامی حذف شده اند تا پایان اردیبهشت فرصت دارند تا با واریز آورده های خود دوباره به این سامانه عودت داده شوند. در طرح مسکن مهر تصمیم گرفته شد که این افراد از سامانه مسکن مهر حذف شوند ، اما باز هم تا آخر اردیبهشت به این افراد فرصت می دهیم که متناسب با انتخاب پروژه و برنامه اقساط ؛ آورده ها را واریز کنند. 

وی همچنین اعلام کرد : بعد از ساماندهی متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس، دوباره ثبت نام مسکن مهر را انجام خواهیم داد.

به گفته مدیرعامل شهر جدید پردیس، افرادی که قبلا در مسکن مهر ثبت نام کرده‌اند و واجد شرایط شناخته شده‌اند نمی‌توانند انصراف دهند و در مسکن شهر جدید پردیس ثبت نام کنند.

وی با اشاره به ساخت 13 هزار واحد مسکن مهر طی دو سال گذشته تصریح کرد: در حال حاضر از این تعداد هفت هزار واحد به متقاضیان واگذار شده است و شش هزار واحد دیگر در صورت تامین امکانات زیر بنایی تا پایان خرداد سال جاری واگذار خواهد شد.

مدیر عامل شهر جدید پردیس یاد آور شد: در مهر ماه سال 91 با دستور رئیس جمهور ساخت 80 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس آغاز شد که روند احداث آن با سرعت در حال اجراست. به طوری که پیش بینی می شود در صورت تسریع در اجرای این پروژه، واگذاری آن نیز احتمالا در شهریور ماه سال جاری عملیاتی می شود.

هدایت، در ادامه اجرای پروژه مسکن مهر را در شهر جدید پردیس مثبت ارزیابی کرد و افزود: هم اکنون در کنار ساخت پروژه های مسکن مهر پردیس، ساخت روبناها و زیربناها نیز به صورت همزمان در حال انجام است. 

   وی، در پاسخ به این سؤال که آیا افرادی که به عنوان مثال در مسکن پرند ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند انصراف دهند و در مسکن مهر پردیس ثبت نام کنند، گفت: افرادی که قبلا در پروژه مسکن مهر(به عنوان مثال پرند) ثبت نام کرده‌اند و سابقه ثبت‌نام دارند نمی‌توانند با انصراف ،مجددا در پروژه مسکن مهر پردیس ثبت ‌نام کنند.

مدیر عامل شهر جدید پردیس در بخش دیگری از سخنان خود روش اجراي متروي شهر جديد پرديس را دادن زمين از سوي مسوولين در پرديس به پيمانكار و ساخت توسط پيمانكار اعلام كرد و افزود: اعتبار ساخت متروي پرديس از محل تامين زمين در پرديس است.  

مدير شهر جديد پرديس همچنين در خصوص احداث پل روگذر شهر جديد پرديس افزود: پل شهر جديد پرديس كه اعتباري دو ميليارد توماني از سوي وزير دريافت كرده است به منظور دسترسي آسان‌تر ساكنان شهر به آزادراه‌هاي اطراف احداث مي‌شود.

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar