۱۱:۱۸ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ - 27 May 2015
کد خبر: ۳۰۰۶۶
مهدی چمران با اشاره به تک نرخی شدن بنزین، گفت:
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل باید بر اساس مصوبات و آیین نامه های مدیریت شهری و دولت باشد ،گفت: شهر قانون دارد و هر کسی نمی تواند به دلخواه خود کرایه های تاکسی ها و یا وسایل دیگر را افزایش دهد.

مهدی چمران در یکصد و پنجاه و ششمین جلسه شورا با اشاره به افزایش نرخ بنزین و نیز به تبع آن افزایش کرایه های تاکسی گفت: شهر قانون دارد و نباید هرکسی به دلخواه خود به واسطه گران شدن بنزین در نرخ کرایه‌های مصوب تاکسی تغییری ایجاد کند.

وی ادامه داد: در ابتدای سال کرایه‌های تاکسی افزایش 20 درصدی داشته است بنابراین افزایش مجدد کرایه ها بی معنی است .

چمران اظهار داشت: افزایش نرخ بنزین به یکدفعه درست نبود و از تاکسیرانی می‌خواهیم که مطابق مصوبه اقدام کند و اگر تصمیمات دیگری در این حوزه اتخاذ شود، قطعا این مساله را دنبال خواهیم کرد.

وی با اشاره به اجرایی شدن قانون هدفمندی یارانه ها گفت: دوستان به خاطر دارند در آن ایام همکاری خوبی بین دولت و مدیریت شهری صورت گرفت که منجر به افزایش قمیت ها در یک بازه زمانی شد نه آنکه در چند مقطع شاهد افزایش قیمت حامل های انرژی باشیم.

گفتنی است ، در این جلسه اعضای شورای شهر و شهردار قائم شهرنیز حضور داشتند و چمران حضورآنها را در شورای اسلامی شهر تهران خیر مقدم گفت.

وی خطاب به برخی از حاضرین که بعضی اعضا را همشهری این عزیزان معرفی می کردند ،گفت: همه ما همشهری هستیم و متعلق به یک ملت ، از قائم شهر گرفته تا آبادان همه ما متعلق به یک سرزمین هستیم همین سبب همبستگی ما خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar