۰۹:۱۳ - ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - 30 May 2015
کد خبر: ۳۰۱۱۶
معاون سازمان زيباسازی شهرداری تهران خبرداد:
معاون فنی و طراحی شهری سازمان زيباسازی شهرداری تهران از احيای ميدان راه‌آهن تهران خبر داد و گفت: با اجرای طرح احيای ميادين علاوه بر زيباسازی بافت پيرامونی ايستگاه‌های راه‌آهن ميل به مكث در شهر را تقويت می‌كنيم.

حميدرضا نيلي با اشاره به فعاليت‌های سازمان زيباسازي شهر تهران، طی دو سال اخير تحت‌عنوان طرح ارتقای ايستگاه‌هایراه‌آهن شهریانجام داده است اظهار كرد: حفظ و احيای ايستگاه‌هایراه‌آهن از جمله طرح‌های مهم وزارت راه و شهرسازیاست. ايستگاه راه آهن دروازه ورود به ميدان راه‌آهن و كلانشهر تهران است؛ از اين رو زيباسازي اين ميدان نيز از اهميت ويژه‌ای برخوردار بوده و سازمان زيباسازي شهرداري تهران فعاليت‌های قابل‌توجهی را در این زمينه پيگيریمی‌كند.

معاون فني و طراحي شهري سازمان زيباسازي شهرداري تهران افزود: طرح زيباسازي ميدان راه‌آهن از دو سال پيش توسط اين سازمان ارايه شد كه در مراحل پاياني اجرا قرار دارد.

به گفته اين مدير شهري، طرح فوق از موفق‌ترین طرح‌های سازمان زيباسازي شهر تهران است که برای تحقق آن نه تنها مسئولان ذی‌ربط در حال پیگیری هستند بلکه با شركت راه آهن نيز در تعامل هستيم.

نيلی افزود: بر اساس اين طرح، ميدان راه‌آهن احيا شده و قرار است ايستگاه‌های اتوبوس و تاكسی از اين ميدان خارج شوند.

وي با تاكيد بر لزوم حذف تمامی مواردی كه باعث تخريب حظ بصري (زيبايي ديداري) ميدان مي‌شوند ادامه داد: انتقال كارگاه‌هابساختماني، ميل به توقف و حضور شهروندان و زيبايي شهري را افزيش داده كه اين جابه‌جايي یکی از ويژگي‌های اين طرح است.

برچسب ها راه آهن ، زیباسازی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar