۱۱:۲۰ - ۰۹ مهر ۱۳۹۴ - 01 October 2015
کد خبر: ۳۳۷۰۰
دامادی مدعی شد:
یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: استیضاح وزیر راه در شرایط فعلی و با توجه به موانع بسیار بر سر فعالیت این وزیر به صلاح کشور نیست و خواست کمیسیون عمران نیز انجام این استیضاح نیست.

محمد دامادی تصریح کرد: استیضاح آقای آخوندی به هیچ وجه به مصلحت نیست و ضمن احترام به استیضاح کنندگان باید عرض کنم که اساس این استیضاح به خاطر یک جابجایی در سطح یکی از مدیران کل وزارت راه بود و در اصل ارتباطی به عملکرد وزیر ندارد. البته دلایل دیگری نیز در این استیضاح گنجانده شده اما دلیل اصلی آنها عملکرد وزیر نبوده است.

وی افزود: در فاصله چند ماه به انتخابات مجلس این کار به صلاح کشور نیست و شاید برخی گمان‌ها به آن برود و باید در بررسی عملکرد وزیر، شرایط کشور، محدودیت‌های ناشی از کمبود اعتبارات و شرایطی که از گذشته به ارث برده شده را نیز ببینیم و قضاوت کنیم که آیا واقعاً وزیر عملکرد درستی داشته یا خیر.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این استیضاح نمی‌تواند با یک نگاه کارشناسی و منطقی موفق باشد و می‌توانستند استیضاح کنندگان با تعامل و منطق این موضوع را حل کنند؛ برخی بداخلاقی‌ها نیز در جریان این استیضاح صورت گرفته و شماره تعدادی از نمایندگان را در فضای مجازی منتشر کردند و خواستند به آنها به دلیل مخالفت با استیضاح فشار بیاورند که صرف نظر از جریانی که این فضا را ایجاد کرده این کار نتیجه عکس خواهد داشت.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar