۰۹:۲۴ - ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - 13 October 2015
کد خبر: ۳۴۰۷۶
مدیرکل راه وشهرسازی قم:
به گفته مدیرکل راه وشهرسازی استان قم، هفتمين دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان قم در سلامت کامل برگزار شد.

محسن بهشتی با اعلام این خبر گفت: در پی برگزاری انتخابات هفتمین دوره اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۰۷/۱۶ و در اجرای مفاد ماده ۶۹ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، نتایج آرای کاندیداهای هفتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان همان روز اعلام شد که پیرو آن ۹نفر به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره سازمان نظام‌مهندسی و ۷نفر نیز به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند. رای اعضا نیز به دو صورت الکترونیکی و دستی شمارش شد.

وی درباره شکایات احتمالی اعضای سازمان نظام‌مهندسی نسبت به برگزاری این دوره از انتخابات نیز گفت: تا امروز -دوشنبه ۲۰مهرماه -نیز هیچ‌گونه شکایتی درباره نتیجه آرا از سوی نامزدها و یا اعضای سازمان نظام‌مهندسی نداشتیم. اگر چه به استناد ماده ۷۰ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی، شاکیان انتخابات می‌توانند شکایات خود را با ذکر نام، مشخصات و نشانی تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۰۷/۲۲ به دبیرخانه هیئت اجرایی و دستگاه نظارت استان قم، تحویل داده و رسید دریافت کنند. به شکایت بدون نام و مشخصات و نشانی تربیت اثر داده نخواهد شد.

هفتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در روز پنجشنبه- ۱۶ مهرماه- و همزمان با سراسر کشور در سه شعبه اخذ رای در قم و به صورت الکترونیکی برگزار شد و اعضای منتخب به مدت سه سال هدایت این سازمان را در استان قم بر عهده خواهند داشت

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar