۰۹:۲۰ - ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - 15 October 2015
کد خبر: ۳۴۱۵۰
رئیس نظارت بر انتخابات نظام‌مهندسی فارس اعلام کرد؛
رئیس نظارت بر انتخابات نظام‌مهندسی فارس از برگزاری دوباره انتخابات نظام مهندسی به‌صورت دستی در استان خبر داد و اعلام کرد: هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان فارس که هفته گذشته به دلیل نقص فنی سیستم های رای گیری لغو شده بود بار دیگر فردا در ۲۰ حوزه انتخاباتی برگزار می‌شود.

هوشنگ عشایری ،رئیس هیئت نظارت برانتخابات نظام مهندسی فارس درخصوص انتخابات ۲۳ مهر در استان بیان کرد: دو حوزه از مراکز رأی‌گیری استان در شهر شیراز و ۱۸ حوزه دیگر آن در سایر شهرستان‌ها واقع شده است.

عشایری در ادامه گفت: در این دوره تنها تا مرحله احراز هویت در تمامی حوزه‌ها به صورت مکانیزه انجام می‌شود که افراد پس از شناسایی در فضاهای مشخص‌شده برای اخذ رأی حضور یافته و بعد از نوشتن آراء رأی خود را به صندوق خواهند انداخت.

وی با اشاره به مشکلات نرم‌افزاری در انتخابات هفته گذشته بیان کرد: با توجه به جلسات برگزار شده در هیات اجرایی تصمیم بر این شد تا رأی‌گیری و همچنین شمارش آراء نیز به صورت دستی برگزار شود.

مدیرکل راه وشهرسازی همچنین افزود : انتخابات فردا از ساعت ۸ الی ۵ بعداز ظهر در سطح استان برگزار شده که پیش‌بینی می‌شود چهار تا پنج هزار نفر تنها در حوزه اخذ رأی شهر شیراز شرکت کنند.

عشایری اضافه کرد: برای اخذ رأی کدملی افراد به منظور شناسایی گرفته می‌شود و از سویی دیگر کارت عضویت مهندسان با هدف جلوگیری از بروز هرگونه سوء‌استفاده قبل از رأی‌گیری از آنها اخذ می‌شود.

وی در پایان خبر داد که برای شمارش هرچه سریعتر آراء و مشخص شدن نتایج نهایی انتخابات از ۱۲۰ نفر از پرسنل با تجربه آموزش و پرورش که در دوره‌های گوناگون انتخابات در کشور حضور داشتند دعوت شده تا در این اقدام به آنها کمک کنند.

عشایری تأکید کرد که نتایج دو الی سه ساعت پس از پایان زمان رأی‌گیری اعلام می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar