۱۵:۰۹ - ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - 17 November 2015
کد خبر: ۳۵۰۵۶
محسن بهشتی در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با ارائه گزارشی از عملکرد خود اظهار داشت: با وجود مشکلات مالی موجود در این دوره تلاش کردیم تا پروژه‌ها به صورت مطلوب کار خود را ادامه دهند و مجموع اقدامات صورت گرفته با توجه به محدودیت‌های مالی مانع از ورود آسیب به پیشرفت پروژه‌ها شد.

به گزارش «صما» و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، معاون امور عمرانی استاندار قم در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه راه‌های استان عنوان کرد: استان قم در حوزه راه یک استثنا ست و حجم کارهای بسیاری در این زمینه وجود دارد که این امر وظیفه مسئولان در این بخش را سنگین‌تر می‌کند.

وی یکی از برنامه‌های اصلی اداره کل راه و شهرسازی استان را ساماندهی ورودی‌های شهر قم برشمرد و افزود: در این زمینه فعالیت‌های گسترده‌ای صورت گرفت و در مجموع تلاش کردیم تا اداره کل راه و شهرسازی به عنوان دستگاه برتر در استان باشد که در این زمینه نیازمند برنامه‌ریزی‌های جدی و تلاش دوچندان هستیم.

بهشتی همچنین با اشاره به بالا بودن ظرفیت‌های اداره کل راه و شهرسازی در استان ابراز داشت: هم اکنون بیش از 50 درصد اعتبارات پروژه‌های مختلف استانی از سوی این اداره کل تامین می‌شود که این امر نشان از ظرفیت بالای اداره کل راه و شهرسازی استان قم است.

معاون امور عمرانی استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود بر توسعه حمل و نقل ریلی استان با توجه به موقعیت جغرافیایی قم تاکید کرد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم نیز در این مراسم ابراز داشت: تکمیل طرح تفضیلی شهر قم، احداث رینگ کمربندی قم به طول با 110 کیلومتر ، انجام مطالعه سامانه نگهداری پل‌ها، احداث باند دوم محور قم – کهک را از جمله مهمترین پروژه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان قم برشمرد.

حسن صبوری با بیان اینکه استان قم در حوزه راه ظرفیت‌های بالایی دارد افزود: ورود هشت جاده به استان و پنج شبکه اصلی راه آهن کشور به قم نشان از ظرفیت بالای این بخش است.

وی عنوان کرد: احداث آزاد راه قم به گرمسار موجب شده تا زمان تردید وسایل نقلیه به شمال و شرق کشور کاهش یابد و به دنبال آن نیز مصرف بنزبن و گازوئیل نیز کم شود.

با رفتن محسن بهشتی که در هفته‌های گذشته به سمت معاون امور عمرانی استاندار قم منصوب شده بود حسن صبوری به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان قم معارفه و از خدمات مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان قم نیز قدردانی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar