۱۱:۲۳ - ۰۲ آذر ۱۳۹۴ - 23 November 2015
کد خبر: ۳۵۲۲۶
علیرضا تابش نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و جمعی از اعضای دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان اردکان یزد، با پراهمیت و حساس قلمداد کردن نقش این سازمان در ایمنی و حفاظت از جان و مال مردم گفت: در امور تخصصی، دقت و قانون را فدای مصلحت نکنید.

به گزارش «صما» و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، تابش با تاکید بر روان‌سازی امور و کمک به مردمی که از بنیه مالی خوبی برخوردار نیستند، اظهار داشت: سعی شود تا اقدامات و خدمات قابل ارائه توسط سازمان بخوبی برای مردم تبیین شود تا آنان با رغبت بیشتری نسبت به احداث و تجهیز اماکن مسکونی خود اقدام نمایند.

نماینده مردم اردکان در خانه ملت با ابراز خرسندی از حضور بیش از 200 عضو تحصیل کرده در نظام مهندسی اردکان تاکید کرد: تشکیل کلاس‌های آموزشی و آشنایی با تکنولوژی روز مهندسی بطور مستمر مورد توجه قرار گیرد.

تابش استفاده از توان تخصصی این سازمان بعنوان اتاق فکر در جلسات اداری دستگاه های مرتبط را بسیار راهگشا توصیف کرد.

وی همچنین با ذکر خاطره‌ای از بازدید خود از طرف رئیس جمهور در زمان حادثه دلخراش زلزله بم، عنوان داشت: ساختمان‌هایی که بر اساس اصول فنی و مهندسی بنا شده بود، شدت تلفات را کاسته بود و قطعا امروز که حوادث طبیعی در حال فزونی است، اهمیت کار مهندسان متخصص و متعهد بیشتر نمود دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar