۱۱:۴۹ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - 18 April 2016
کد خبر: ۳۸۲۷۱
با صدور اطلاعیه‌ای از سوی رئیس هیات اجرائی انتخابات نظام‌مهندسی ساختمان کشور:
با صدور اطلاعیه ای از سوی رئیس هیات اجرائی انتخابات هفتمین دوره شورای مرکزی، ثبت نام برای انتخابات عضویت در هفتمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی آغاز شد.

به گزارش صما بر اساس این اطلاعیه، زمان ثبت نام عضویت در هفتمین دوره شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور، از تاریخ 28/1/95 تا 27/2 /95 اعلام شده است .

انتخابات هفتمین دوره شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان در نوزدهمین اجلاس هیأت عمومی تیرماه 1395 در جزیره کیش برگزار خواهد شد؛ به همین دلیل هیئت اجرایی انتخابات شورای مرکزی برای اجرایی کردن نظام نامه انتخابات شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان مصوب جلسات 188 و 192 شورای مرکزی و اجلاس هجدهم هیأت عمومی اردبیل و نظام نامه نحوه اداره جلسات هیأت عمومی و با عنایت به مفاد مواد 19 و 20 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مواد 107 و 108 آئین نامه اجرایی قانون مذکور، مراحل ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در شورای مرکزی را آغاز کرد.

شروع ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای مرکزی از تاریخ 28/1/ 95به مدت یک ماه تعیین شده و داوطلبان عضویت در هفتمین دوره شورای مرکزی می‌توانند با تکمیل مدارک درخواستی تا تاریخ 27/2/95 و مراجعه به دبیرخانه شورای مرکزی در این رقابت نام نویسی کنند.

براساس نظام نامه‌های یاد شده، شرح حال، عکس و سوابق حرفه‌ای مستند ارسالی داوطلبان در حد یک برگ A4 در کتابچه‌ای مخصوص چاپ و قبل از برگزاری انتخابات در اختیار کلیه اعضای هیأت عمومی قرار می گیرد.

بر اساس اطلاعیه یاد شده؛ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به شرح زیر است:

1-تکمیل و ارسال فرم ثبت نام (فرم پیوست که در سایت شورای مرکزی نیز قابل دریافت می‌باشد)

2-تأئیدیه از شورای انتظامی استان مبنی بر نداشتن محکومیت انتظامی از درجه 3 به بالا در 5 سال گذشته

3-مستنداتی مشعر به دارا بودن شرایط مندرج در ماده 108 آئین نامه اجرایی قانون

4-تصویر اعتبار نامه عضویت در هیأت مدیره استان

5-تصویر مدارک تحصیلی (کارشناسی- کارشناسی ارشد- دکتری) (لطفا از ذکر و ارسال مدارک تحصیلی غیرمرتبط با رشته های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان خودداری شود)

6-2 قطعه عکس 4 * 3 - زمینه سفید، رنگی

r_sar مطالب مرتبط r_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar