۱۳:۲۶ - ۰۵ تير ۱۳۹۵ - 25 June 2016
کد خبر: ۳۹۷۶۶
معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از پرداخت وام مسکن تا سقف 30 میلیون تومان برای دانشجویان متاهل این دانشگاه خبر داد.

رضا جزنی خانی معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به این که به دانشجویان متقاضی وام های تحصیلی، مسکن، ودیعه مسکن، ضروری، بنیاد علوی و شهریه پرداخت می‌شود، گفت: مبلغ وام تحصیلی مجرد ماهیانه 65 هزار تومان و متأهل ماهیانه 88 هزار تومان و مبلغ وام مسکن برای دانشجویان مجرد ماهیانه 50 هزار تومان و متأهل ماهیانه 75 هزار تومان است.

وی ادامه داد: مبلغ وام ضروری برای دانشجویان مقاطع Phd، دستیاری و دکترای حرفه‌ای 600 هزار تومان، برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد 300 هزار تومان و برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی 150 هزار تومان است که البته تنها یکبار در طول تحصیل می‌تواننند از آن بهره‌مند شوند.

جرنی در خصوص میزان وام ودیعه مسکن عنوان کرد: به دانشجویان متأهل مقاطع ارشد، Phd و تخصص هفت میلیون و 500 هزار تومان و سایر مقاطع پنج میلیون تومان تعلق می‌گیرد.
معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد: علاوه بر این مبلغ که توسط صندوق رفاه پرداخت می‌شود، به منظور ایجاد تسهیلات برای دانشجویان متآهل، از سال گذشته، این دانشگاه حداکثر، تا سقف 30 میلیون تومان برای هر دانشجو از محل اعتبارات دانشگاه، ودیعه مسکن پرداخت می نماید.

برچسب ها وام مسکن ، دانشجویان
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar