۱۳:۲۷ - ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - 08 November 2016
کد خبر: ۴۲۱۸۹
دقایقی پیش با حضور در غرفه «صما» در نمایشگاه مطبوعات:
وزیر دادگستری درجریان بازدید ازنمایشگاه مطبوعات، با حضور درغرفه صما به منظور کاهش خسارات جانی و مالی حوادث ناشی از کارهای ساختمانی به کمپین«کارگاه ایمن،ساختمان ایمن»پیوست.

به گزارش«صما» مصطفی پورمحمدی، درحاشیه بازدید ازغرفه «صما» در بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات ضمن استقبال از راه‌انداری این کمپین از سوی مجتمع رسانه‌ای ساختمان (صما-مجله ساختمان)، با امضای لوح کمپین«کارگاه ایمن،ساختمان ایمن» حمایت خود را از این جریان رسانه‌ای اعلام کرد.

وزیر دادگستری جمهوری اسلامی ایران در جریان این مراسم در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار «صما» ضمن استقبال از راه‌اندازی کمپین «کارگاه ایمن،ساختمان ایمن» این جریان رسانه‌ای را در جهت کاهش حوادث پرونده‌های حوادث ساختمانی موثر دانست.

پورمحمدی در عین حال اظهار داشت: حمایت از این جریان رسانه‌ای در جهت کاهش حوادث پرونده‌های حوادث ساختمانی ناشی از سقوط تاورکرین‌ها، گوبرداری های ناایمنی که در ساخت و ساز پایتخت وجود دارد و منجر به خسارات جانی و مالی شهروندان می‌شود، موثر و مطلوب است.

وزیر دادگستری جمهوری اسلامی ایران در پایان با ابراز امیدواری از راه‌انداری این کمپین از سوی مجتمع رسانه‌ای ساختمان، گفت: راه‌اندازی کمپین«کارگاه ایمن،ساختمان ایمن» حرکت اجتماعی و موثری است که امیدوار هستیم در آینده منجر به کاهش تلفات ناشی از حوادث کارهای ساختمانی شود.

گفتنی است مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری جمهوری اسلامی ایران سال گذشته نیزبا امضای افتخاری بر لوح کمپین اخلاق حرفه‌ای به منظور ترویج فرهنگ ‌سازی در تحقق اهداف توسعه حرفه‌مندی در صنعت ساختمان به کمپین اخلاق حرفه‌ای پیوست.

شایان ذکر است مجتمع‌رسانه‌ای‌ساختمان سال گذشته در نمایشگاه مطبوعات با راه اندازی کمپین اخلاق حرفه‌ای گام‌های موثری درعرصه نهادینه شدن این امر مهم در حوزه مهندسی برداشت، امسال نیز با درک ضرورت و اهمیت پرداختن مستمر به مقوله ایمنی در حوزه ساختمان، برای فرهنگ‌سازی و کمک به توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز جهت ارتقای ایمنی ساختمان، گام پیش نهاده و اقدام به راه اندازی پویش (کمپین) ملی کارگاه ایمن، ساختمان ایمن نموده است که تا پایان سال 96، تمرکز اقدامات رسانه‌ای، علمی و آموزشی خود را بر محورهای نَه به سقوط از ارتفاع، پیشگیری از آتش سوزی در ساختمان، ایمن و استانداردسازی تاورکرین‌های شهر، آموزش ایمنی برای همه کارگران، پیشگیری به حوادث برق گرفتگی و جلوگیری از حوادث تخریب و گودبرداری قرار داده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar