۱۴:۲۹ - ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - 09 November 2016
کد خبر: ۴۲۲۰۹
در بازدید از نمایشگاه مطبوعات، با حضور درغرفه «صما»:
مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی در بازدید از نمایشگاه مطبوعات، با حضور درغرفه صما، با اشاره به رسالت کلیدی سازمان تأمین‌ اجتماعی در راستای کاهش خسارات جانی و مالی حوادث ساختمانی و پوشش این حوادث به کمپین «کارگاه ایمن، ساختمان ایمن» پیوست.
به گزارش «صما» دکتر سید تقی نوربخش در جریان بازدید ازغرفه «صما» در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، ضمن استقبال از راه ‌اندازی کمپین «کارگاه‌ ایمن، ساختمان ایمن» از سوی مجتمع رسانه‌ای ساختمان (صما- مجله ساختمان)، با امضای لوح کمپین «کارگاه ایمن، ساختمان ایمن» حمایت خود را از این جریان رسانه ‌ای اعلام کرد.

وی با اشاره به تبعات منفی حوادث ساختمانی در کشور تاکید کرد: حوادث ساختمانی علاوه بر خسارت های مالی، سبب آسیب به نیروهای مولد می گردد.

نوربخش در عین حال اظهار داشت: بر این اساس سازمان تأمین‌ اجتماعی رسالت کلیدی در راستای کاهش حوادث ساختمانی و پوشش این حوادث بر عهده دارد.

شایان ذکر است مجتمع‌رسانه‌ای‌ساختمان سال گذشته در نمایشگاه مطبوعات با راه اندازی کمپین اخلاق حرفه‌ای گام‌های موثری درعرصه نهادینه شدن این امر مهم در حوزه مهندسی برداشت، امسال نیز با درک ضرورت و اهمیت پرداختن مستمر به مقوله ایمنی در حوزه ساختمان، برای فرهنگ‌سازی و کمک به توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز جهت ارتقای ایمنی ساختمان، گام پیش نهاده و اقدام به راه اندازی پویش (کمپین) ملی کارگاه ایمن، ساختمان ایمن نموده است که تا پایان سال 96، تمرکز اقدامات رسانه‌ای، علمی و آموزشی خود را بر محورهای نَه به سقوط از ارتفاع، پیشگیری از آتش سوزی در ساختمان، ایمن و استانداردسازی تاورکرین‌های شهر، آموزش ایمنی برای همه کارگران، پیشگیری به حوادث برق گرفتگی و جلوگیری از حوادث تخریب و گودبرداری قرار داده است.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar