۱۰:۴۲ - ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - 16 November 2016
کد خبر: ۴۲۳۱۸
۲۷ آبان ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود:
انتخابات هفتمین دوره هیات رئیسه گروه‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ۲۷ آبان ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش صما به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، احسان فرشته پور رئیس کمیته نظارت هفتمین دوره انتخابات هیات رئیسه گروه‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی در خصوص برگزاری انتخابات هفتمین دوره هیات رئیسه گروه‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار این انتخابات هم‌زمان با مشهد در شهرستان‌های سبزوار، تربت‌حیدریه و نیشابور در ۲۷ آبان ماه امسال جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: این انتخابات در پنج رشته مهندسی شامل عمران، معماری، برق، مکانیک و نقشه‌برداری انجام برگزار می‌شود و تمامی اعضای نظام مهندسی اعم از دارای پروانه و یا بدون پروانه می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

به گفته وی رأی دهندگان با ارائه کارت ملی یا کارت عضویت و پروانه اشتغال به کار می‌توانند در انتخابات شرکت کنند و ارائه وکالت ممنوع است.

فرشته پور تصریح کرد: برای هر رشته ۷ نفر به عنوان اعضای هیئت رئیسه انتخاب می‌شوند و هر شرکت‌کننده می‌تواند به ۷ نفر در رشته خودرأی دهند.

در این جلسه عنوان شد که انتخابات در ۴ ایستگاه رأی‌گیری و بیش از ۵۰ نفر از اعضای هیئت اجرائی انتخابات را برگزار خواهند کرد.

وی با ارائه آماری از تعداد شرکت‌کنندگان در این انتخابات بیان کرد: آمار داوطلبین تأیید صلاحیت شده نهایی در هفتمین دوره انتخابات هیئت رئیسه گروه‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی به این ترتیب است که در رشته برق ۱۷ نفر، رشته عمران ۳۳ نفر، رشته معماری ۱۸ نفر، رشته مکانیک ۱۱ نفر، رشته نقشه‌برداری ۹ نفر و در مجموع تعداد ۸۸ نفر از پنج رشته اصلی بوده است

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar