۱۲:۴۰ - ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - 07 December 2016
کد خبر: ۴۲۶۰۶
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد پيگير ايمني گاز مشتركان در فصل سرما است.

به گزارش صما به نقل از روابط عمومي سازمان بافرارسيدن فصول سرد سال ، سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد تدابير ويژه اي را براي اطلاع رساني به خانواده ها و ترويج فرهنگ ايمني گاز به اجرا گذاشت. در صدر اين اقدامات ، توليد برنامه هاي كوتاه تلويزيوني و تيزرهاي راديوئي است كه با همكاري صدا و سيما از شبكه هاي استاني پخش مي شود .

حضور مهندسان منتخب ناظر گاز در مدارس ، مساجد و روستاها براي آشناسازي مخاطبان با خطرات گاز و تغييرات غيرمجاز در لوله كشي گاز خانگي از ديگر برنامه هاي در دست اجراست .

درهمين ارتباط آقاي مهندس فرشيد رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد در ديدار با آقاي مهندس فلاح مديرعامل شركت گاز استان يزد هماهنگي هاي لازم را در مورد گسترش تبليغات ميداني ايمني انجام داد. براساس اين تصميمات ، بروشورهايي با هدف هشدار و آموزش ايمني گاز درسطح خانواده ها توزيع مي شود و به موازات آن با جلب همكاري اداره كل آموزش و پرورش، آموزشهاي ويژه كودكان دبستاني در اولويت قرار مي گيرد تا آنان سفيران ايمني گاز در خانواده ها گردند .

دراين جلسه مدير عامل شركت گاز ابراز اميدواري كرد ، اين اقدامات بصورت بسيجي با همكاري نهادهاي مردمي ، معتمدين محلي ، دهياران، بخشداران و ائمه جمعه و جماعات پيگيري شود .

استفاده از توانايي شبكه هاي اجتماعي براي ترويج و گسترش فرهنگ ايمني گاز در جامعه از ديگر تصميمات اين نشست بود .

ضمناً در جلسه موضوع مربوط به مبحث 22 مقررات ملی ساختمان و روند اجرایی شدن و واگذاری گاز یک چهارم صنعتی به سازمان نظام مهندسی ساختمان مورد بحث قرار گرفت که با نظر مثبت شرکت گاز مقرر گردید: روند اجرایی شدن و زیرساخت های آن در مبحث 22 مقررات ملی ساختمان در حوزه گاز در کار گروه سه نفره مورد بررسی قرار گیرد. ضمناً با واگذاری گاز یک چهارم صنعتی توسط شرکت گاز موافقت و مقرر گردید روند اجرایی شدن آن پیگیری شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar