۰۹:۵۶ - ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - 11 December 2016
کد خبر: ۴۲۶۵۷
شرکت کیسون به همراه 4 صادرکننده دیگر مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور شد؛ محمدرضا نعمت‌زاده در حکمی دارندگان مدال افتخار صادرات را به عنوان مشاور خود در توسعه صادرات غیرنفتی منصوب کرد.

به گزارش صما به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت در این حکم خطاب به روسای هیئت مدیره شرکت‌های زرماکارون، کیسون، کاله، شیرین عسل و پویندگان راه سعادت آمده است:

توسعه صادرات غیرنفتی عامل مهم توسعه اقتصادی و ارتقا جایگاه کشور در سطح بین‌المللی به شمار می‌رود که نیازمند تلاش، از خودگذشتگی، مدیریت هوشمند و همدلی بیش از پیش بخش خصوصی و دولت است، لذا از آنجا که جنابعالی پس از سالیان متمادی سخت‌کوشی و مجاهدت در توسعه صادرات غیرنفتی کشور مفتخر به دریافت «مدال افتخار صادرات» شده‌اید، به موجب این حکم به عنوان «مشاور اینجانب در توسعه صادرات غیرنفتی» منصوب می‌شوید.

رجاء واثق دارد تا در این برهه حساس با همت و همیاری جنابعالی بتوانیم در مدیریت توسعه صادرت غیرنفتی کشور گام‌های اثربخش و مهمی برداریم.

به گزارش صما به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، صادرکنندگانی که 5 دوره موفق به دریافت تندیس صادرکننده نمونه شوند و پس از آن 3 دوره نیز به عنوان صادرکننده ممتاز انتخاب شوند، مدال افتخار صادرات دریافت خواهند کرد.

بر همین اساس از سال گذشته تا کنون 5 بنگاه تولیدی و صادراتی کشور موفق به دریافت مدال افتخار صادرات شده‌اند؛ مرتضی سلطانی رییس هیئت مدیره شرکت زرماکارون و محمدرضا انصاری رییس هیئت مدیره شرکت کیسون سال گذشته و غلامحسین سلیمانی رییس هیئت مدیره شرکت فرآورده‌های لبنی کاله، یونس ژائله سعدآباد رییس هیئت مدیره شرکت شیرین عسل و عبدالرضا یعقوب‌زاده رییس هیئت مدیره شرکت پویندگان راه سعادت در سال جاری موفق به دریافت مدال افتخار صادرات شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar