۱۷:۳۱ - ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - 18 December 2016
کد خبر: ۴۲۷۸۴
روابط عمومی راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو باصما خبر داد:
نخستین نمایشگاه بین المللی راه سازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی در محل مصلی تهران گشایش یافت.
نخستین نمایشگاه بین المللی راه سازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی در محل مصلی تهران گشایش یافت.

به گزارش صما این نمایشگاه با حضور ده ها شرکت داخلی و خارجی همزمان با هفته حمل و نقل برگزار شده و مهم ترین اهداف آن توسعه صنعت راهداری و راه سازی و جذب حداکثری سرمایه گذاری در این بخش است.

در نخستین نمایشگاه بین المللی راه سازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته انواع ماشین آلات راه سازی، پل سازی، تونل سازی، امداد جاده ای، علائم راهنمایی و رانندگی، و ... در معرض دید عموم قرار می گیرد.

آیتنا محمدیان روشن روابط عمومی راه و شهرسازی استان تهران در خصوص اهمیت نمایشگاه نخستین نمایشگاه بین الملی راه سازی ،راهداری و صنایع وابسته به «صما» گفت:راه و شهرسازی استان تهران به این نمایشگاه به عنوان یک فرصت نگاه می کند

وی گفت:در این نمایشگاه تعریف جدیدی از طرح های مسیرهای پرترافیک استان تهران به صورت نرم افزاری انجام شده است .

وی در این خصوص تصریح کرد:از طریق این نرم افزار عموم مردم می توانند به صورت آنلاین بیشرفت پروژه ها را ببینند .

روابط عمومی راه وشهر سازی استان تهران گفت:این مسیر ها شامل سه کمربندی غرب،پاکدشت و تقاطع غیر هم سطح است .

محمدیان در ادامه افزود:در این نمایشگاه 2 کارگاه با عنوان کارگاه اندیشه های هانری لوفورفیلسوف شهری و گارگاه آموزشی انواع روسازی و مقاومت لغزندگی رویه راهها نیز برگذار خواهد شد .

وی با بیان اینکه در روز آخر این نمایشگاه در 30 آذر ماه 95 تفاهم نامه دو جانبه از سوی ادرارت کل راه و شهرسازی استان تهران و بنیاد مسکن مبادله خواهد شد .

گفتنی است این نمایشگاه از 28 تا 30 آذر ماه در مصلی تهران میزبان علاقه مندان خود خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar