۱۰:۴۰ - ۰۵ دی ۱۳۹۵ - 25 December 2016
کد خبر: ۴۲۸۶۷
در جلسه ويژه کاردان‌ها با کميسيون عمران مجلس مطرح شد:
داراب صفری، رئیس شورای مرکزی با اشاره به چالش‌های پیش روی سازمان متبوعش و مشکلات عدیده کاردان‌ها به عنوان تکنسین‌های ماهر ساختمانی در صنعت ساخت و ساز، بر ضرورت رفع این مشکلات در بازنگری قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان تاکید کرد.

صما- جلسه ويژه شورای مرکزی نظام کاردانی ساختمان کشور با کميسيون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش «صما»، جلسه ويژه رئیس شورای مرکزی نظام کاردانی ساختمان کشور با رییس کميسيون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور محمدرضا رضایی کوچی- رئیس کمیسیون عمران مجلس، داراب صفری- رئیس شورای مرکزی کاردانی، فرج اله رجبی- عضو کمیسیون عمران و رئیس کمیته بازنگری قانون نظام مهندسی و موسوی لارگانی- نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تاریخ 30/9/95در ساختمان مجلس برگزار شد.

در این جلسه داراب صفری، رئیس شورای مرکزی با اشاره به چالش‌های پیش روی سازمان متبوعش و مشکلات عدیده کاردان‌ها به عنوان تکنسین‌های ماهر ساختمانی در صنعت ساخت و ساز، بر ضرورت رفع این مشکلات در بازنگری قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان تاکید کرد.

همچنین محمدرضا رضایی‌کوچی- رئیس کمیسیون عمران با اشاره به حضور تاثیرگذار کاردان‌های فنی ساختمان و معماران تجربی در ساخت و ساز کشور تاکید کرد که پیشنهادات لازم از طرف شورای مرکزی سازمان نظام کاردانی جهت منظور نمودن در اصلاحیه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان تهیه و به دبیرخانه کمیته بازنگری قانون ارائه شود.

یادآور می‌شود در جلسه مذکور غازی رئیس سازمان نظام کاردانی استان فارس و بهمن زاده مشاور حقوقی شورای مرکزی و ربیعی نائب رئیس سازمان نظام کاردانی استان تهران حضور داشته و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

انتهای پیام/

کد خبر:0227

r_sar مطالب مرتبط r_sar
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
0
0
سلام با توجه به ممنوع بودن افراد دوشغله در نظام این مورد پیگیری میشد
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar