۱۵:۴۸ - ۰۵ دی ۱۳۹۵ - 25 December 2016
کد خبر: ۴۲۸۷۱
در كنفرانس ملی «ایمنی، بهداشت و محیط زیست» انجام شد:
۴ تفاهم‌نامه سه جانبه بین سازمان نظام مهندسی استان مازندران، مدیركل راه وشهرسازی استان و نمایندگان محیط زیست، نماینده وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، دانشگاه علوم پزشكی و همچنین نماینده سازمان پدافند غیرعامل با سه موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست به امضا رسید.
امضای ۴ تفاهم‌نامه سه جانبه در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست

به گزارش «صما» امروز ۵ دی‌ماه مصادف با سالگرد زلزله بم که به عنوان روز «كاهش بلایای جوی» خوانده شده، در كنفرانس ملی «ایمنی، بهداشت و محیط زیست» در محمودآباد استان مازندران ۴ تفاهم‌نامه به امضا رسید.

در مراسم امضای تفاهم‌نامه‌ها حامد مظاهریان معاون مسكن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی، ربیع فلاح استاندار مازندران و امام جمعه استان حضور پیدا كردند و امضای تفاهم‌نامه‌ها در حضور مسئولان ملی و استانی انجام شد.

حیدر نوروزی مدیركل راه وشهرسازی استان مازندران و مهندس فرصت رئیس سازمان نظام مهندسی استان مازندران در مراسم و نیز تعیین موضوع ۴ تفاهم‌نامه حضور داشتند.

تفاهم‌نامه اول بین نماینده محیط زیست و مسئولان استانی مازندران در راستای توجه به محیط زیست در ساخت وساز به امضا رسید.

تفاهم‌نامه دوم نیز با حضور نماینده وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و مسئولان نظام مهندسی و راه وشهرسازی استان مازندران با موضوع ایمنی و رفاه كارگران، پیمانكاران و مهندسان امضا شد.

امضا تفاهم‌نامه سوم نیز كه با دانشگاه علوم پزشكی انجام شد در راستای ارتقای بهداشت و سلامتی با برنامه‌ریزی‌های میان مدت و بلند مدت به امضای طرفینتفاهم‌نامه رسید.

پدافند غیرعامل نیز از دیگر موضوعاتی بود كه با حضور نماینده سامان پدافند غیرعامل و اداره كل راه وشهرسازی استان و سازمان نظام مهندسی استان باامضای تفاهم‌نامه مورد توجه قرار گرفت.

گفتنی است كنفرانس ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در صنعت ساختمان كه به مبحث ۱۲ قانون مقررات ملی و كنترل ساختمان مرتبط است پنجم و ششم دی‌ماه در محمودآباد استان مازندران برگزار می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar