۱۲:۱۵ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - 29 January 2017
کد خبر: ۴۳۳۴۱
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: محمد باقر قالیباف شهردار تهران و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برای بررسی حادثه پلاسکو در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس حضور می یابند.

محمدرضا رضایی کوچی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به ایرنا درمورد زمان حضور شهردار تهران و وزیر کشور در مجلس اظهار داشت: به دلیل برنامه ریزی برای تشییع پیکر شهدای آتش نشان، بنا شد که شهردار تهران و وزیر کشور برای بررسی حادثه پلاسکو روز چهارشنبه هفته جاری در مجلس حضور یابند.

وی افزود: گزارش کمیسیون عمران مجلس در مورد حادثه پلاسکو نیز آماده شده و در روز چهارشنبه در جلسه علنی مجلس قرائت می شود.
رییس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی با 75امضا و با حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز این کمیسیون بررسی می شود.
وی ادامه داد: پیش از این چندین بار خواهان برگزاری جلسه برای بررسی تقاضای استیضاح بودیم ولی به دلیل درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و بررسی لایحه برنامه ششم توسعه به عقب افتاده است.
وی همچنین گفت: موضوع استیضاح وزیر راه و شهرسازی امروز در این کمیسیون جمع بندی و گزارش به هیات رییسه مجلس ارائه می شود.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین تقاضای تحقیق و تفحص از شهرداری تهران با حضور قالیباف سه شنبه هفته جاری در کمیسیون عمران مجلس بررسی می شود.
وی از محورهای این جلسه را موضوع املاک نجومی عنوان کرد و یادآور شد: پس از بررسی این موضوع رای گیری از اعضا انجام می شود، کمیسیون عمران نتیجه را به هیات رییسه مجلس ارائه می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar