۱۵:۴۹ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - 15 February 2017
کد خبر: ۴۳۶۱۲
افتخاری دیگر برای فعالان صنعتی منطقه آزاد قشم
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شرکت سوپر پایپ قشم با حدود 30 میلیون دلار صادرات صنعتی به خارج از کشور و کسب عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان، افتخار دیگری را برای حوزه صنعت جزیره رقم زد.

به گزارش«صما» به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد قشم، جهانگیر مجیدی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: در آئین انتخاب کارآفرینان برتراستان هرمزگان، سوپرپایپ تولید کننده لوله های پلیمری 5 لایه به عنوان یکی از شرکت های تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم موفق به کسب ‌عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان برای سومین بار شد.

وی افزود: شرکت سوپرپایپ از سال 1376 با تاسیس در شهرک صنعتی طولای قشم در زمینه تولید لوله پلیمری پنج لایه فعالیت خود را آغاز کرد که تا کنون دو بار به‌ عنوان کارآفرین نمونه استانی در سال‌های 84 و 90، دو بار به عنوان کارفرمای برتر استانی در سال‌های 89 و 93 و همزمان در سال 89 به‌ عنوان کارفرمای برتر ملی نیز معرفی گردید.

به گفته مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم، این شرکت که نخستین تولید کننده لوله پنج لایه در خاورمیانه و پنجمین تولید کننده این محصولات در جهان است، با پشتکار مهندسان و کارکنان خود در آستانه 20 سال فعالیت در این صنعت، سیستم‌های متنوع تاسیسات مکانیکی را در کشور عرضه می کند و امسال حدود 30 میلیون دلار از محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر کرده است.

مجیدی گفت: سوپرپایپ قشم از جمله شرکت‌هایی است که خدمات مهمی در حوزه مسئولیت اجتماعی در این جزیره انجام داده که حمایت از معماری روستای بندر لافت، ساخت هنرستان فنی پسرانه در شهر قشم، حمایت از هیات کشتی قشم و حمایت از برگزاری جشن نوروز صیاد در روستای سلخ از جمله آن‌هاست.

بنا به این گزارش، شرکت سوپر پایپ قشم در آیین انتخاب کارآفرینان برتر استان هرمزگان در بهمن ماه امسال موفق به کسب این مقام شد.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس دارای چهار شهرک صنعتی است که 140 کارخانه در این شهرک ها مشغول فعالیت در حوزه های مختلف تولید و صنعت می باشند.

برچسب ها سوپر پایپ ، صادرات ، قشم
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar