۱۷:۱۱ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - 08 March 2017
کد خبر: ۴۳۸۹۳
معاون معماری وشهرسازی وزیر راه در جشن پایان سال صنعت ساختمان:
معاون معماری وشهرسازی وزارتخانه راه وشهرسازی درمراسم چهارمین جشنواره صنعت ساختمان با اشاره به اینکه برگزاری این جشنواره ازسوی بخش خصوصی قابل تقدیراست تاکید کرد: برگزاری این جشنواره فرصت مغتنمی است که تا عملکرد مدیران را مورد بررسی قراردهیم ودرفضای منصفانه این مهم را انجام دهیم.
به گزارش خبرنگار «صما» پیروز حناچی با بیان اینکه باتوجه به اینکه این جشنواره وابستگی دولتی ندارد ازاهمیت بسیاری برخورداراست خاطرنشان ساخت: استمراربرگزاری جشنواره چهره سال صنعت ساختمان ازسوی مجتمع اطلاع رسانی صنعت ساختمان قابل تقدیراست.

وی با بیان اینکه به باتوجه دربرگزاری این جشنواره وانتخاب چهره منتخب صنعت ساختمان بخش دولتی مداخله نداشته است ازاین منظراین اقدام قابل تقدیراست به نقش صنعت ساختمان اشاره کرد وگفت: صنعت ساختمان فراتر از شهرها درکشورما ابعاد مختلف دارد و طبیعتا برگزاری این جشنواره این مهم را ازجنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد.

معاون معماری وشهرسازی وزارتخانه راه وشهرسازی با اشاره به اینکه پرواضح است که درحوزه های مدیریتی خوب یا بد مطلق وجود ندارد و هرمدیریتی با عملکرد مثبت و منفی همراه است خاطرنشان ساخت: برگزاری این جشنواره فرصت مغتنمی است که تا عملکرد مدیران را مورد بررسی قراردهیم ودرفضای منصفانه این مهم را انجام دهیم.

حناچی درعین حال با تاکید براین مهم که جای نقد منصفانه در کشورما خالی است خاطرنشان ساخت: بنده پیشتر به برگزارکنندگان این جشنواره توصیه کرده بودم که دراین جشنواره می توان این فرصت را مهیا کرد که موضوعات را اززوایای مختلف مورد بررسی قراردهیم.

معاون معماری وشهرسازی وزارتخانه راه وشهرسازی درادامه با اظهار امیدواری ازاینکه سال آینده نیز شاهد برگزاری این جشنواره باشیم خاطرنشان ساخت: باید شرایطی فراهم شود که درشهرهایمان انرژِی های مثبت را اشاعه دهیم و درساخت ساختمانهایمان ضوابط شهرسازی را رعایت کنیم.

یادآور می‌شود جشن پایان سال صنعت ساختمان برای اولین بار در کشور به همت مجتمع رسانه‌ای ساختمان با حضور دکتر امین‌زاده دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی، پیروز حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از فعالان حوزه عمرانی و میهمانانی از سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط صنعت ساختمان شامل شهرداری‌ها، شورای شهر، سازمان نظام‌مهندسی، ادارات راه و شهرسازی، مجلس، تولیدکنندگان و انبوه‌سازان مسکن و ساختمان و تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی و مهندسی حوزه صنعت ساختمان شامگاه سه‌شنبه (17/12/95)، به منظور تقدیر از زحمات یک ساله پیشکسوتان صنعت ساختمان و همچنین ایجاد همدلی و هم‌افزایی در جامعه بزرگ صنعت ساخت‌وساز کشور، در محل هتل استقلال برگزار شد.

r_sar مطالب مرتبط r_sar
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar