۱۵:۵۵ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - 12 April 2017
کد خبر: ۴۴۲۱۲
همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان کیش صورت می‌گیرد:
صما- سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش همراه با کارگاه‏های جانبی آموزشی و تخصصی با همکاری مجتمع رسانه ای ساختمان در 12تا 15اردیبهشت در نمایشگاه بین الملی جزیزه کیش برگزار می شود .
به گزارش «صما» همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش، مجتمع رسانه‏ای ساختمان «مجله ساختمان و پایگاه خبری صما» در نظر دارد در راستای توسعه دانش و تجربه مهندسان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه صنعت ساختمان کارگاه‌های جانبی آمورشی و تخصصی را برگزار کند.

بر این اساس مجتمع رسانه‌ای ساختمان که از سوی اتاق تعاون ایران مجری برگزاری کارگاه‌های جانبی آموزشی و تخصصی نمایشگاه صنعت ساختمان کیش قرار گرفته است در نظر دارد کارگاه‌هایی را با موضوعات «طراحی و اجرای سیستم‏های آب و فاضلاب خاکستری»، «سیستم‏های مدیریت هوشمند در ساختمانBMS»، «روش‏های طراحی ساختمان انرژی صفر»، «اصول و کاربردهای مدل‌سازی انرژی در ساختمان»، «معماری پایدار و روش‌های صرفه جویی انرژی در ساختمان - مدیریت انرژی»، «تولید انرژی‏های نو و بکارگیری تکنولوژی و روش‏های اجرایی نو در صنعت ساختمان» برگزار نماید.

توسعه فضای تخصصی نمایشگاه، معرفی پتانسیل‏ها و توانمندی‏های شرکت‏های حاضر در نمایشگاه صنعت ساختمان و همچنین معرفی پروژه‏های ویژه جزیره کیش از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه‌ها است.

مجتمع رسانه‏ ای ساختمان، مجری کارگاه‌های جانبی نمایشگاه عمران و ساختمان کیشنام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar