۱۱:۲۲ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - 15 April 2017
کد خبر: ۴۴۲۲۸
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ماه سالجاری در کیش برگزار می شود.

سید محمد کریمی عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران با بیان مطلب فوق گفت: اتاق تعاون ایران برای پنجمین سال متوالی برگزار کننده یکی از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی در سطح کشور است. وی ادامه داد: نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش از 12 تا 15 اردیبهشت و با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.

سرپرست امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران با اشاره به برنامه های این نمایشگاه ابراز داشت: نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش با حضور مقام های عالی رتبه کشور در 12 اردیبهشت افتتاح خواهد شد.

کریمی ادامه داد: برگزاری همایش و کارگاه های تخصصی در حاشیه نمایشگاه از دیگر برنامه های نمایشگاه امسال است. همچنین در نمایشگاه امسال طی مراسمی از شرکت های تولیدی برتر در حوزه صنعت ساختمان تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی در خصوص روند ثبت نام شرکت های متقاضی یادآور شد: در حال حاضر ثبت نام توسط امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران، در حال انجام است و متقاضیان می توانند جهت حضور در نمایشگاه با شماره های 88-22662487 تماس بگیرند.

گفتنی است مجتمع رسانه‌ای ساختمان از سوی اتاق تعاون ایران مجری برگزاری کارگاه‌های جانبی آموزشی و تخصصی نمایشگاه صنعت ساختمان کیش قرار گرفته است که در نظر دارد کارگاه‌هایی را با موضوعات «طراحی و اجرای سیستم‏های آب و فاضلاب خاکستری»، «سیستم‏های مدیریت هوشمند در ساختمانBMS»، «روش‏های طراحی ساختمان انرژی صفر»، «اصول و کاربردهای مدل‌سازی انرژی در ساختمان»، «معماری پایدار و روش‌های صرفه جویی انرژی در ساختمان - مدیریت انرژی»، «تولید انرژی‏های نو و بکارگیری تکنولوژی و روش‏های اجرایی نو در صنعت ساختمان» برگزار نماید.

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش توسط اتاق تعاون ایران


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar