۱۶:۱۰ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 23 April 2017
کد خبر: ۴۴۳۹۱
در حاشیه پنجمین اجلاس بین‌المللی مجمع شهرهای اسلامی صورت گرفت؛
نمایندگان سازمان ملل و 20 کشور عضو مجمع شهرهای اسلامی در حاشیه پنجمین اجلاس بین‌المللی مجمع شهرهای اسلامی از سازمان نظام مهندسی استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش«صما» به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین؛ در حاشیه پنجمین اجلاس بین‌المللی مجمع شهرهای اسلامی ، نمایندگان سازمان ملل متحد، سفرا و شهرداران شهرهای کشور های اسلامی و جمعی از اندیشمندان علوم شهری بیش از 20 کشور از جمله کوبا ، مکزیک ، مالزی ، چین ،اندونزی ، هندوستان، پاکستان ، ترکیه ، ازبکستان، پاکستان و ... عضو مجمع بین المللی شهرهای اسلامی از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین بازدید کردند.

مهندس وثیق نیا رئیس سازمان ضمن خوشامدگویی به نمایندگان این کشورها، از شهر قزوین بعنوان شهری با قدمت 7000 ساله به لحاظ سکونت نام برد.
وی در ادامه به تشریح عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان پرداخت و از سازمان نظام مهندسی قزوین به عنوان سازمان مردم نهاد و غیر دولتی نام برد و افزود: سازمان نظام مهندسی استان قزوین دارای 10000 عضو است و در تمامی مراحل ساخت و سازها از طراحی، نظارت و اجرا ، مهندسین نظارت دقیق دارند که در تمامی ساخت و سازهای خصوصی و غیر دولتی شهری و روستایی در ایران زیر نظر سازمان نظام مهندسی ساختمان انجام می پذیرد.

مهندس وثیق نیا در پایان ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی برای حاضرین در جلسه خواستار تعاملات بیشتر و بهتر برای تبادل تجربیات بین کشورها شد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar