۱۳:۱۹ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - 07 May 2017
کد خبر: ۴۴۵۹۲
همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی عمران و صنعت ساختمان کیش؛
صما- مجتمع رسانه‌ای صنعت ساختمان با همکاری اتاق تعاون، وزارت راه و شهرسازی و سازمان مناطق آزاد کیش در محل سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی عمران و صنعت ساختمان کیش کارگاه‌های حضوری و آنلاین ارتقای پایه مهندسی برگزار کرد.
به گزارش «صما» مجتمع رسانه‌ای صنعت ساختمان باهدف توسعه فضای تخصصی نمایشگاه و همچنین معرفی پروژه‏های ویژه جزیره کیش، در راستای توسعه دانش و تجربه مهندسان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه 6 کارگاه آموزشی برگزار کرد. این کارگاه‌ها به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار شد که از بخش آنلاین آن روزانه بیش از 600 نفر بازدید کردند.

در این خصوص اداره راه و شهرسازی جنوب کرمان نیز به‌صورت سازمان‌یافته این بخش آنلاین را در محل اداره کل برای مهندسان به‌صورت ویدئوکنفرانس به نمایش گذاشت که مقرر شد به شرکت‌کنندگان این دوره نیز گواهی ارتقا پایه تعلق گیرد.

کارگاه‌های حضوری و آنلاین این نمایشگاه شامل آشنایی با سیستم‏های خورشیدی فتوولتائیک توسط سازمان منطقه آزاد کیش، روش‏های بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان با توسط سازمان منطقه آزاد کیش، نمای خشک آجری، روش طراحی و تکنیک توسط گروه آجرنما چین، عایق سازی پوسته‌های ساختمانی با تلاش شرکت لیکا و اصول تصفیه فاضلاب با تلاش سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

همچنین در این نمایشگاه، دوره طراحی و بهره‌برداری سیستم‌های تولید برق خورشیدی با نرم‌افزار PVsyst توسط دپارتمان آموزش «صما» به‌صورت حضوری در مدت 16 ساعت برگزار شد.

همزمان با برگزاری کارگاه و دوره بازدید حضوری از سایت روشنایی خورشیدی رینگ کیش انجام شد.

شایان‌ذکر است این کارگاه‌های آموزشی دارای امتیاز ارتقاء پایه نظام‌مهندسی 3 به 2 برای رشته‌های عمران، معماری و مکانیک بود که این کارگاه‌ها به‌صورت آنلاین در سایت ecohub.ir قابل‌مشاهده بود.

انتهای پیام /

کد خبر:0227

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar