۱۴:۴۹ - ۲۱ تير ۱۳۹۶ - 12 July 2017
کد خبر: ۴۵۶۳۳
رئیس نظام‌مهندسی آذربایجان‌غربی در بیستمین اجلاس شورای مرکزی تاکید کرد:
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم بازنگری در قوانین نظام مهندسی ساختمان گفت: قوانین نظام مهندسی مربوط به دو دهه گذشته است و برای پیشرفت در دهه سوم نظام مهندسی باید این قوانین مورد بازنگری قرار گیرد.
به گزارش خبرنگار اعزامی «صما» به اجلاس شورای مرکزی، جعفر هاشم‌زاده در بیستمین اجلاس هیئت عمومی نظام مهندسی ساختمان کشور تصریح کرد: در دهه سوم عمر نظام مهندسی ساختمان قرار داریم و باید نقشه راه این سازمان در دهه سوم و در این اجلاس تبیین شود.

وی تصریح کرد: باید در این اجلاس بتوانیم نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را رفع کنیم تا در اجرای قانون به توفیق دست یابیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی با بیان اینکه قوانین نظام مهندسی مربوط به دو دهه گذشته است و نیازمند بازنگری در این قوانین هستیم، گفت: برای اینکه در دهه سوم نظام مهندسی شاهد پیشرفت باشیم، باید این قوانین مورد بازنگری قرار گیرد.

هاشم زاده اذعان داشت: بازنگری قانون نظام مهندسی در مجلس در دست بررسی است و با توجه به سفر رئیس کمسیون مجلس به استان آذربایجان غربی و شرکت در این اجلاس، امید می‌رود که حساسیت تغییر قوانین بیش از پیش در مجلس احساس شود و اصلاح این قانون روند رو به رشدی را در مجلس طی کند.

وی با اشاره به رکود صنعت ساختمان اعلام کرد: امروز به نمایندگی از جامعه مهندسی اعلام می کنیم که جامعه مهندسی با رکود مواجه است و باید بتوانیم به مطالبات به حق جواب دهیم تا بتوانیم در قانون جدید نظام مهندسی ساختمان تاثیرگذار باشیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با تغییر و بازنگری قوانین شاهد باشیم که در سال های آینده اجلاس به اهداف خود نزدیک تر شود و خواسته های جامعه مهندسی تحقق یابد.

انتهای پیام/

کدخبر:0224

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar