۱۵:۲۱ - ۲۱ تير ۱۳۹۶ - 12 July 2017
کد خبر: ۴۵۶۳۴
با استقبال مسئولان ملی، استانی و نظامات‌مهندسی ساختمان
رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر راه و شهرسازی امروز (21 تیرماه) به منظور شرکت و سخنرانی در بیستمین اجلاس هیات‌عمومی سازمان نظام‌مهندسی‌ساختمان و همچنین بازدید از برخی پروژه‌های مسکنی و همچنین راه‌آهن و جاده‌ای، وارد ارومیه مرکز استان آذربایجان‌غربی شدند و مورد استقبال مقامات قرار گرفتند.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، امروز 21 تیرماه به منظور حضور و سخنرانی در بیستمین اجلاس هیات‌عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان و همچنین چندین پروژه مسکنی در حوزه‌های بازآفرینی شهری و حمل و نقلی و جلسه مشترک با مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها و چندین برنامه دیگر وارد ارومیه مرکز استان آذربایجان‌غربی شد.

وزیر راه و شهرسازی در بدو ورود به فرودگاه ارومیه مورد استقبال استاندار، برخی از نمایندگان مجلس، جمعی از مقامات استان و همچنین مسئولان ارشد سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور قرار گرفت.

بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده، حضور و سخنرانی در بیستمین اجلاس هیات‌عمومی سازمان نظام‌مهندسی‌ساختمان، عزیمت به سمت مزار شهدا و اهدای گل، بخشی از برنامه های روز نخست وزیر راه و شهرسازی به ارومیه است.

همچنین وزیر راه و شهرسازی در روز دوم سفر خود به استان آذربابجان‌غربی نشستی مشترک با مدیران کل راه و شهرسازی خواهد داشت و در عین حال از سکونتگاه‌های غیررسمی شهر ارومیه در محله وکیل آباد، مکانیابی ایستگاه دوم راه آهن ارومیه، ایستگاه نقده و ریل‌گذاری مسیر نقده- ارومیه بازدید می‌کند و در پایان نیز در جلسه پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه جاده‌ای در محل استانداری و جلسه ستاد بازآفرینی استان در محل استانداری شرکت خواهد کرد. /

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar