۱۲:۴۳ - ۲۲ تير ۱۳۹۶ - 13 July 2017
کد خبر: ۴۵۶۵۴
دبیر اجرایی شورای مرکزی سازمان نظام‌مهندسی:
صما- دبیر اجرایی شورای مرکزی نظام‌مهندسی ساختمان کشور عملکرد شورای مرکزی از تیرماه 95 تا تیرماه 96 را در نشست بیستمین اجلاس هیئت عمومی بیان کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی «صما» منصور بهادری در قسمت دوم نشست هیئت عمومی اجلاس بیستم روز چهارشنبه (21 تیرماه) 96 بابیان اینکه ساختمان با سلامت جسمی و آرامش روانی بهره‌برداران ارتباط دارد. گفت: ضمانت این امنیت روحی و جسمانی جز با الزام به مراعات دقیق، کامل، سختگیرانِه و تمام‌عیار ضوابط و شاخص‌های تعریف‌شده کیفی و کمی، قابل‌دستیابی نیست.

دبیر اجرایی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان بابیان مطلب فوق افزود: ساخت‌وساز گرچه باید منافع سرمایه‌گذاران و سازندگان را تأمین کند، اما اگر تضمین‌کننده حقوق بهره‌برداران نباشد، دور از عقل و اخلاق و انصاف است.

بهادری بابیان اینکه جوان‌مرگ شدن ساختمان‌ها در ایران بسیار تلخ است افزود: این مسئله ارتباط مستقیمی با عملکرد تمام ارگان‌های ذی‌ربط دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: ورود فنّاوری‌های نوین و تقویت سیستم آموزشی در دانشگاه‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای در کنار نقش نظارتی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان می‌تواند طول عمر را به ساختمان‌های ایران نیز به ارمغان آورد.

بهادری درنهایت گفت: امضای تفاهم‌نامه همکاری با معاونت بهینه‌سازی ریاست جمهوری و تفاهم‌نامه با دانشگاه‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای را از عملکردهای مثبت شورای مرکزی سازمان نظام‌مهندسی عنوان کرد.

انتهای پیام /

کدخبر:0227

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar