۱۴:۳۱ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - 07 August 2017
کد خبر: ۴۶۰۵۰
برخی شنیده‌ها از منتخبان شورای شهر پنجم حاکی از تغییر تقویم برگزاری جلسات هفتگی شورای شهر تهران است. در هفته‌های اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر روزهای برگزاری جلسات هفتگی شورای شهر تهران از «یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها» به «شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها» شنیده شده است.

به گونه‌ای که اعضای شورای شهر پنجم درصدد هستند در کنار برگزاری علنی هر دو جلسه هفتگی شورا، روزهای برگزاری این جلسات را نیز تغییر دهند. منتخبان شورای شهر پنجم مهم‌ترین دلیل برگزاری علنی جلسات هفتگی شورای شهر را تحقق شورا و شهرداری تمام شیشه‌ای و سنجش‌پذیر عنوان کرده‌اند. حالا باید منتظر بود و دید که آیا امکان تغییر تقویم برگزاری جلسات شورای شهر تهران فراهم می‌شود یا خیر شورای شهر پنجم مطابق با آخرین تغییرات ایجاد شده در نیمه شهریور کار خود را با انتخاب شهردار تهران آغاز خواهد کرد.

در این میان منتخبان شورای شهر با توجه به تغییر زمان شروع به کار شورای جدید اعلام کرده‌اند روند انتخاب شهردار آرام‌تر پیگیری خواهد شد. با این حال تاکنون براساس اطلاعات رسمی که از سوی منتخبان شورای شهر پنجم منتشر شده پنج نامزد قطعی مرحله نیمه‌نهایی انتخابات شهردار، برنامه‌های خود برای اداره شهر تهران را ارائه کرده‌اند. از میان این نامزدها محمدعلی نجفی نامزد اول انتخابات مرحله نیمه‌نهایی شهرداری تهران، نیز برنامه خود را با شعار«تهران: شهر امید، مشارکت و شکوفایی» تدوین و به شورای شهر ارائه کرده است.

در جریان برگزاری جلسه عصر روز گذشته منتخبین شورای شهر پنجم براساس قرعه‌کشی انجام شده جدول زمان‌بندی ارائه برنامه‌ نامزدهای شهرداری تهران در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری به ترتیب محمدعلی نجفي، الهه كولايي، محمدعلی افشاني، سید حسین مرعشي و محسن مهرعليزاده خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar