۱۵:۵۸ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - 13 August 2017
کد خبر: ۴۶۱۴۳
برنامه ارائه شده توسط بیطرف برای وزارت نیرو در این دوره نشا ن دهنده شناخت ایشان از مهم ترین مشکلات امروز کشور در زمینه توسعه پایدار، حفظ محیط زیست، رعایت حقوق شهروندی، بهره گیری مؤثر از اندیشه های تخصصی، تعامل با تشکل ها در تصمیم گیری های ملی و تلاش برای استفاده بهینه از تمامی ظرفی تها و منابع ملی است.

اعضای فدراسیون صنعت آب ایران در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از انتخاب مهندس "حبیب‌الله بیطرف" به عنوان وزیر نیروی دولت دوازدهم حمایت کردند.

در متن نامه اعضای این انجمن تخصصی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران آمده است:

مدیریت منابع آب و عرضه و تقاضای آن مهم ترین مسئله امروز وطن ما است. فدراسیون صنعت آب ایران در راستای وظیفه اساسی خود و با توجه به شناختی که از وضعیت آب کشور دارد، انتخاب مدیران متخصص با تجربه و پاکدست را یک ضرورت اولیه و اساسی در راستای حل این مسئله مهم کشورمان می‌داند.

اکنون که ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با شناخت از مهم ترین مسئله امروز کشور جناب آقای مهندس حبیب الله بیطرف، مدیری متخصص و با تجربه را به عنوان وزیر نیرو به مجلس محترم معرفی نموده است، فدراسیون آب از نمایندگان محترم مردم انتظار دارد که برنامه های ارائه شده توسط ایشان را بررسی فرموده و به سوابق مدیریتی و اعتقاد ایشان به توسعه پایدار و بهره‌گیری از تشکل های مردم نهاد توجه ویژه فرمایند.

جناب آقای مهندس بیطرف دارای تحصیلات عالیه و طی دوره‌های تخصصی کم‌نظیر در زمینه مهندسی و مدیریت بوده و طی بیش از سی سال خدمت خود در پست‌های کلیدی و حساس کشور تجربیات بسیار گرانبهایی را کسب کرده و منشأ خدمات بزرگی بوده است. بالاخص کارنامه ایشان در هشت سال خدمت به عنوان وزیر نیرو در دولت اصلاحات بسیار افتخارآمیز و بیانگر شیوه مدیریت ایشان، جلب همکاری مدیران و کارکنان وزارت نیرو و اعتقاد ایشان به توسعه پایدار، مدیریت حوزه های آبریز، توسعه براساس توان اکولوژیکی مناطق، همکاری با بخش خصوصی و تشکل های مردمی و بهره برداران دارد.

برنامه ارائه شده توسط ایشان برای وزارت نیرو در این دوره نشا ن دهنده شناخت ایشان از مهم ترین مشکلات امروز کشور در زمینه توسعه پایدار، حفظ محیط زیست، رعایت حقوق شهروندی، بهره گیری مؤثر از اندیشه های تخصصی، تعامل با تشکل ها در تصمیم گیری های ملی و تلاش برای استفاده بهینه از تمامی ظرفی تها و منابع ملی است.

اجرای برنامه‌های مزبور نیازمند حمایت همه جانبه شما نمایندگان محترم ملت ایران از ایشان و همچنین نظارت دقیق شما در زمان اجرای برنامه فوق دارد.

فدراسیون آب ایران که متشکل از انجمن ها، سندیکاها و جوامع مختلف حرف های اعم از مهندسان مشاور، پیمانکاران و سازندگان تجهیزات در زمینه صنعت آب است، با اعتقاد به اصلاح نظام حکمرانی آب و ضرورت اتخاذ راهکارهای نرم افزاری از ایشان حمایت نموده و آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای برنامه های مزبور و نیل به اهداف تعیین شده با وزیر محترم نیرو و نمایندگان محترم مجلس و کمیسیون‌های مربوطه اعلام می‌دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar