۱۴:۵۳ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - 02 September 2017
کد خبر: ۴۶۴۸۱
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خبر داد:
محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از اولویت های کمیسیون متبوع خود در شورای پنجم گفت.

محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران بابیان اینکه یکی از اولویت های کمیسیون شهرسازی در شورای پنجم برقراری ارتباط با تشکل ها و انجمن های حرفه ای حوزه شهرسازی و معماری پایتخت است، گفت: در نظر داریم با کسب نظر از این تشکل ها بتوانیم به یک پلن و نقشه راه جامعی در حوزه شهرسازی و معماری دست یابیم.

سالاری افزود: پایش و ارزیابی طرح های جامع و تفصیلی و سایر طرح های موضوعی و موضعی پایتخت به عنوان سند فرادستی حوزه شهرسازی و معماری و بررسی های لازم برای اصلاح و ساماندهی حوزه کمیسیون های ماده 100 شهرداری تهران، همچنین هوشمندسازی کامل و نهایی سامانه شهرسازی و معماری از دیگر اولویت های کمیسیون شهرسازی است.

وی گفت: کمیسیون شهرسازی در ابتدای شورای چهارم برای نخستین بار شکل گرفت و توانست نسبت به سایر کمیسیون های شش گانه شورا عملکرد قابل قبولی داشته باشد.در مراسم تحلیف شاهد بودیم که ریاست شورا کلیپی از عملکرد شورای چهارم ارائه داد. هر چند این کلیپ خیلی جامع نبود، اما 6 الی 7 مصوبه را به تصویر کشید که 3 مورد از کمیسیون معماری و شهرسازی بود. همین مهم نشان دهنده عملکرد قابل قبول کمیسیون شهرسازی است. از همین رو معتقدم با توجه به اینکه کمیسیون شهرسازی کمیسیونی نوپاست، اما عملکرد مثبتی داشته است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar