۱۵:۳۰ - ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - 09 October 2017
کد خبر: ۴۷۰۶۵
سخنگوی کمیسیون عمران:
سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی قول داده تا تکمیل و تحویل پروژه مسکن مهر تا پایان تیرماه ۹۷ انجام شود، گفت: مسکن مهر بی صاحب نداریم.
صدیف بدری در خصوص خالی بودن واحدهای مسکن مهر، توضیح داد: خالی بودن مسکن مهر به این معنا نیست که متقاصی ندارند بلکه این واحدها صاحب دارند اما به دلیل نواقصی که دارند هنوز به صاحبان و متقاضیان تحویل داده نشده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکن مهر شهر پردیس عمدتا با مشکل مواجه است، ادامه داد: مسکن مهر استان ها و شهرهای دیگر تکمیل و تحویل داده شده است البته در برخی شهرها که تعاونی مسکن محلات و ادارات شکل گرفته است با مشکل مواجه شده اند اما دولت قول داده است زیر ساخت های لازم برای مسکن مهر را فراهم کند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه دولت درصد مبلغ وام مسکن مهر را افزایش داده است، گفت: در بودجه سنواتی، مجلس شرایطی را برای دولت در نظر گرفته است تا بتواند هر چه زودتر مسائل مرتبط با مسکن مهر را مدیریت و برطرف کند.

وی با بیان اینکه تعداد واحدهای خالی و بی صاحب مسکن مهر بسیار کم است، عنوان کرد: برای مدیریت این بخش از واحدهای خالی و بی صاحب مسکن مهر، توافقی بین وزارت راه و شهرسازی با کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی صورت گرفته که این واحدها در اختیار خانواده های تحت پوشش قرار بگیرد.

بدری درادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تاثیر عدم تحویل به موقع مسکن مهر در بازار مسکن، اظهار داشت: این موضوع تاثیری بر بازار مسکن نخواهد داشت، بلکه میزان نارضایتی مردم به خصوص افراد نیازمند جامعه را ایجاد می کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد وزارت راه و شهرسازی در زمینه تکمیل مسکن مهر، گفت: دولت قول داده است که پروژه مسکن مهر را تا پایان تیر ماه سال 97 به اتمام برساند و همه واحدها را تکمیل و تحویل متقاضیان دهد./

برچسب ها مسکن مهر ، خالی ، رونق ، تکمیل ، مجلس
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar