۱۰:۰۶ - ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - 02 November 2017
کد خبر: ۴۷۴۶۵
گروه صنعتی همارشتن، درآبانماه سال1396، به عنوان واحد تولیدی نمونۀ ادارۀ کل استاندارد ،در همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد در خرم آباد برگزار شد منتخب ومعرفی شد.
«همارشتن» واحد تولیدی نمونه سازمان ملی استاندار ایران

به گزارش«صما»به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی همارشتن ، ادارۀ کل استاندارد ، این مراسم را به‌منظور معرفی واحدهای تولیدی نمونۀ استان با حضور جمعی از مسئولان برگزار کرد و مهندس سیدمحسن صفایی، مدیرعامل گروه صنعتی همارشتن، تندیس واحد نمونه و منتخب سازمان ملی استاندارد ایران را دریافت کرد.

این مراسم آبانماه سال جاری در حالی برگزار شد که سرکار خانم مهندس نیره پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد و همچنین سرکار خانم مهندس مرضیه قنبریان ، مدیر کل استانی سازمان در این مراسم حضور داشتند.

ابتدا خانم مهندس نیره پیروز بخت بیاناتی را در موضوع استاندارد و نقش آن در زندگی بیان داشتند و در ادامه سرکار خانم مهندس مرضیه قنبریان مدیرکل استاندارد لرستان گفت: یکی از مزیت‏های استاندارد سازی تاکید بر هوشمندانه عمل کردن و پرهیز از آزمون و خطاهاست.

وی همچنین در همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد با شعار"استانداردها شهرها را هوشمند می‏کند" که با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد و به میزبانی خرم‏آباد برگزار گردید، افزود: ارائه خدمات هوشمند برای جلوگیری از اتلاف منابع تنها در سایه استانداردها اتفاق می‌افتد.

مدیرکل استاندارد لرستان تصریح کرد: روش‏های استاندارد سازی در حوزه‏های مختلف ارتقا فرهنگ جامعه را به دنبال داشته و در نهایت به رضایت‏مندی مردم منجر خواهد شد.

در پایان همایش گرامیداشت روز ملی استاندارد از واحدهای تولیدی نمونه در سال 95_ 96 تجلیل به عمل آمد.
مدیران واحدهای نمونه لوح تقدیر خود را از دست رئیس سازمان ملی استاندارد دریافت نمودند.

در سال‌های اخیر و با تلاش 26 ساله، گروه صنعتی همارشتن ضمن ارائه یک برند ملی و معتمد در صنعت پروفیل و در و پنجره «یوپی‌وی‌سی» و کسب رضایت مصرف کنندگان، توانسته است با کسب عناوین متعدد کشوری در زمینه تولید، کارآفرینی و صادرات، برگزیده مجامع و جشنواره‌های طراز اول کشور باشد. این گروه صنعتی مقتدر همچنین در سال جاری توانسته است با کسب گواهینامه رال آلمان از شرکت SKZ در حال حاضر در سایت انجمن تولید کنندگان پروفیل UPVC ممتاز جهان GKFP در بین 20 تولید کننده طراز اول قرار گیرد .

خاطر نشان مي‌سازد گروه صنعتی همارشتن با بهره‌مندی از حدود 26 سال تجربه خود در زمینه تولید محصولات پلیمری، در سال 1384 اقدام به سرمایه‌گذاری جهت انتقال فن آوری تولید و مونتاژ پروفیل‌های عایق پلیمری درب وپنجره (UPVC) از شرکت‌های معتبرKrauss Maffeiآلمان،Greinerاطریش وElumatacآلمان كرد. این ایده با انتقال تکنولوژی تولید ورقه‌هایSheetsچند لایه سختUPVCونرم PVC ژئوممبران و عایق های رطوبتی جهت کاربرد در صنایع ساختمان، دکوراسیون، کابینت آشپزخانه، تبلیغات خیابانی و نمایشگاهی، پارتیشن، کف‌پوش ،سقف کاذب و نیز کامپوزیت‌های چوب - پلاستیک (WPC) به عنوان دیوارپوش ،کف‌پوش ، قرنیز ، .. تکمیل شده و در فضایی بالغ بر 55 هزار متر مربع در استان‌های لرستان و تهران پایه‌گذاری شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

«همارشتن» واحد تولیدی نمونه سازمان ملی استاندار ایراننام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar