۱۴:۴۹ - ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - 28 November 2017
کد خبر: ۴۷۸۱۸
دعوت مانی‌فر و رجبی برای حضور پررنگ نهادهای استانی در همایش:
با توجه به اهمیت برگزاری سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی در روز های 20 و 21 آذر، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، از مدیران نهادهای متبوع خود درخواست مشارکت و همکاری در برگزاری همایش مذکور کردند.
به گزارش «صما» حامد مانی فر، مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان طی نامه ای به مدیران کل راه و شهرسازی استان ها، از این مسئولات جهت شرکت در سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی دعوت به عمل آورد. مانی فر در این نامه اعلام کرده است که به شرکت کنندگان در این همایش و کارگاه های آموزشی، گواهی نامه یک دوره آموزشی ارتقای پایه تعلق می گیرد.

همچنین فرج الله رجبی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز به عنوان رییس شورای سیاست گذاری همایش مذکور، در نامه ای به روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها از این مسئولان استانی برای حضور در این همایش دعوت کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در این نامه اعلام کرده است که به افراد شرکت کننده در سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی، گواهینامه ارتقای پایه تعلق خواهد گرفت.

رجبی در این نامه خواستار حضور و ثبت نام کمیسیون های انرژی استان ها در این همایش و نیز ارائه دستاوردهای کمیسیون های انرژی به دبیرخانه این همایش جهت انعکاس به جامعه مخاطبان شده است. وی در ادامه گفته است: اطلاع رسانی از طریق سایت و ارسال پیامک و تلگرام به اعضای سازمانی و شرکت های مهندسی فعال در حوزه مدیریت مصرف انرژی و ساختمان پایدار و همچنین جمع آوری نقطه نظرات ارزشمند پیرامون بازنگری مقرات ملی ساختمان در راستای تهیه شیوه نامه اجرایی آیین نامه بهینه سازی مصرف انرژی و ارسال به شورای مرکزی جهت طرح در سمینار، از جمله اقدامات لازم است.

بر اساس این گزارش، با توجه به اهمیت مدیریت انرژی در ساختمان برای پروژه های در حال ساخت و بهره برداری شده و طی مراحل قانونی برای تصویب آیین نامه اجرایی ماده 18 قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی، آیین نامه اجرایی صرفه جویی مصرف انرژی در ساختمان ها توسط هیئت وزیران، سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی در روزهای 20 و 21 آذر ماه در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می شود.

ازجمله برنامه های این همایش می‌توان به برگزاری پنل های تخصصی، کارگاه های آموزشی و معرفی توانمندی های مهندسین کشور در بزرگترین نمایشگاه تخصصی مصالح و فناوری های نوین در حوزه ساختمان پایدار اشاره کرد.

گفتنی است؛ مخاطبان و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با «سومین همایش ملی ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی»، به سایت همایش به آدرس www.samainfo.ir مراجع یا با شماره تماس 021-22853530 داخلی 3 تماس حاصل فرمایند.

ارتقای پایه مهندسان حاضر در همایش ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی

ارتقای پایه مهندسان حاضر در همایش ساختمان پایدار، مصرف بهینه انرژی

انتهای پیام/

کد خبر: 0224

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar