۱۲:۵۱ - ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - 03 December 2017
کد خبر: ۴۷۸۷۹
به دلیل اعتراض اعضای شورای شهر تهران، طرح انتخاب دو نفر عضو برای حضور در شورای سرمایه گذاری شهرداری تهران برگشت داده شد.

صبح امروز طرح انتخاب دو نفر از اعضای شورا برای حضور در شورای سرمایه گذاری شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت که مقرر شده بود امینی و میرلوحی به عنوان نماینده‌های شورا در این شورای سیاستگذاری انتخاب شوند که سالاری به عنوان مخالف گفت: نجفی در خصوص اینکه ریاست شورا دو نفر از اعضا را برای حضور در شورای سرمایه گذاری اعلام کند، نامه نوشته اما باید بگویم که ما ده‌ها سازمان و شرکت موازی داریم و اصلا چه لزومی دارد که این شورای سرمایه گذاری تشکیل شود.

وی با بیان اینکه قالیباف هم در دوره مدیریت خود چندین شورای هماهنگی ایجاد کرده بود که حالا مشکل ساز شده است، گفت: جهت تبیین اعضای شورا می‌گویم که شهردار تهران باید برای تدوین اساسنامه، چهارچوب و ضرورتش در شورا توضیح دهد و بحث کنیم.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی رئیس شورا در واکنش اظهارات سالاری، گفت: شهردار می‌تواند هر شورایی را ایجاد کند و در نامه نیز اعلام کرده در صورت صلاحدید اعضای شورا، ما می‌توانیم دو نفر را معرفی کنیم و یا نکنیم. ضمن اینکه این شورای مصوب نیست و مشورتی است.

به گزارش ایسنا، در پایان به پیشنهاد رسولی، این طرح برای بررسی چهارچوب تشکیل شورای سرمایه گذاری شهرداری تهران برگشت داده شد.

در جلسه امروز الهام فخاری با 15 رای به عنوان نماینده شورا جهت عضویت در کمیته اجرایی شهر دوستدار کودک انتخاب شد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar