۱۲:۴۴ - ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - 10 December 2017
کد خبر: ۴۷۹۶۲
گروه بين‌المللي HKS چين با در دست داشتن فضايي به مساحت 94 هزار و 800 متر مربع توانسته بيمارستان كودكان سوزو (Suzhou) را با بيش از 600 تختخواب احداث كند كه ساختمان اين بيمارستان در قالب كتاب رنگي منحني طراحي شده و در معرض نمايش عموم درآمده است.
این طرح سبز که می‌تواند به جذب انرژی‌های محیط و پاک کمک شایانی کند، در هر ساختمانی قابل اجراست و می‌تاند مصرف انرژی را به حداقل میزان ممکن برساند.

هر يك از طبقات اين ساختمان با پنل‌هاي رنگي شيشه‌اي پوشانده شده كه بتواند جذابيت منحصر به فردي را براي كودكان بستري شده در بيمارستان به ارمغان آورد.

حدود 7 هزار متر مربع از فضاي اين پروژه به طراحي ساختمان‌هاي كلينيك تخصصي بيمارستان اختصاص يافته و هر يك از اين ساختمان‌ها با توجه به نوع فعاليت صورت گرفته در آن طراحي شده و با رنگ‌هاي متفاوت و جذاب به مرحله اجرايي رسيده‌اند.

همچنين فضاي اطراف ساختمان نيز با فضاهاي سبز جذاب پوشانده شده است كه تك‌ تك اين فضاهاي سبز انواع پنل‌هاي خورشيدي رنگي در طرح‌هاي قوس‌دار و موج‌دار را در بدنه خود جاي داده‌اند. از اين رو مي‌توان رقص نور و روشنايي قابل‌توجهي را در فضاي داخلي و محوطه سالن بيمارستان كودكان سوزو مشاهده كرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar