۱۱:۵۷ - ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 17 January 2018
کد خبر: ۴۸۴۵۷
«صما» گزارش می‌دهد:
اولین نشست کمیته مدیران راه و شهرسازی عصر روز دوشنبه 25 دی ماه با حضور جمعی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی و مجتمع رسانه ای ساختمان، در محل این وزارتخانه برگزار شد.
اولین نشست کمیته مدیران راه و شهرسازی برگزار شد/ تصویب چهار رویکرد در انتخاب مدیران برتر

به گزارش«صما» به نقل از ستاد خبری جشنواره چهره سال راه و ساختمان، در اولین نشست کمیته اداره‌های راه و شهرسازی، چهار رویکرد شامل «حقوق شهروندی»، «تهیه و نظات بر طرح های توسعه عمران»، «حفاظت از محیط زیست و اراضی تحت پوشش» و همچنین «کیفیت ساخت و ساز و اجرای مقررات ملی ساختمان» به تصویب رسید.

در جلسه مذکور حامد مانی فر مدیر کل دفتر مقررات ملی ساختمان، علی بخش رستمی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان، اصغر مجیدی مدیر کل سابق دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان ملی زمین و مسکن، اسداله محتشمی مشاور معاونت حفظ کاربری سازمان امور اراضی کشور، مهدی امیدی نماینده معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی و نمایندگان دبیرخانه حضور داشتند.

در این نشست درخصوص برگزاری هرچه بهتر این انتخابات و معرفی مدیران شایسته در بدنه وزارت راه و شهرسازی و حوزه های تحت پوشش آنها بحث و تبادل نظر بین مسئولان و کارشناسان حاضر صورت گرفت و در نهایت پس از ارائه نقطه نظرات مختلف، کمیته مدیران راه و شهرسازی با رویکردهای مذکور به تصویب رسید.

در این کمیته، مدیران کل راه و شهرسازی استان ها بر طبق عملکردشان در چهار حوزه مذکور مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرند و درنهایت به عنوان چهره های منتخب و برتر در حوزه راه و ساختمان در معرض رای و نظرسنجی عموم و داوران قرار می گیرند.

لازم جشنواره چهره سال 96 برای پنجمین سال پیاپی به همت دبیرخانه جشنواره چهره سال راه و ساختمان و با حمایت رسانه‌های عمومی و تخصصی، با رأی‌گیری از کمیته‌های داوران منتخب و رای شهروندان برگزار خواهد شد.

انتخابات چهره سال 1396 راه و ساختمان با تغییرات شکلی در گروه ‏های پنج گانه شهرداری، ادارات کل راه و شهرسازی، روسای نظام‌ مهندسی ساختمان استان‌ها، پروژه‏های شاخص و مطرح عمرانی و شرکت‌های حمل ‌و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای انجام می‌گیرد و مخاطبان می‌توانند در هر دسته به یکی از کاندیداها رای دهند و در نهایت بالاترین رای در هر گروه به‌عنوان برترین آن گروه و دسته انتخاب خواهد شد.

لازم به ذکر است ابتدا با تشکیل هیئت ‌داوران، کاندیداهای گروه‌های پنج گانه توسط کمیته‌های منتخب مورد ارزیابی قرارگرفته و با توجه به شاخص‌های موردنظر از هر گروه پنج چهره معرفی می‌شوند تا مردم از طریق رای گیری به چهره‌های موردنظر خود رای دهند. در نهایت و با پایان مرحله دوم بالاترین رای مردمی در هر گروه به‌عنوان چهره سال راه و ساختمان در همان گروه انتخاب و معرفی خواهد شد.

هیئت ‌داوران تا 5 اسفندماه کاندیداها را معرفی می‌کنند و رای گیری مردمی نیز از 7 اسفندماه الی 15 اسفندماه سال 1396 خواهد بود.

مراسم اختتامیه جشنواره نیز در 17 اسفندماه با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی برگزار می‌شود و به کلیه کاندیداهای منتخب هیئت‌داوران لوح سپاس داده شده و نفر اول هر گروه نیز که با رای مردم انتخاب شده است در این روز تندیس چهره سال 1396 راه و ساختمان کشور اهدا می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت خبری جشنواره چهره سال راه و ساختمان به آدرس http://topsama.ir و کانال تلگرام به آدرس https://t.me/topsama مراجعه نمایید.

انتهای پیام/

کدخبر:0224
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar