۱۲:۴۳ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - 23 January 2018
کد خبر: ۴۸۵۴۹
رئیس کمیسیون عمران خبر داد:
رئیس کمیسیون عمران مجلس از دعوت این کمیسیون از وزیر راه و شهرسازی، رئیس کل بانک مرکزی و مدیران بانک ملی و مسکن برای بررسی وضعیت تولید مسکن در کشور خبر داد.
بررسی وضعیت تولید مسکن در مجلس با حضور آخوندی و سیف/ آمادگی مجلس برای کمک به رفع مشکلات حوزه مسکن

محمدرضا رضایی با اشاره به دستور کار کمیسیون عمران مجلس در هفته جاری، گفت: امروز سه‌شنبه (۳ بهمن‌ماه) کمیسیون عمران مجلس میزبان وزیر راه و شهرسازی، رئیس کل بانک مرکزی و مدیران بانک ملی و مسکن است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر نیاز کشور به مسکن به برهم خوردن تعادل میان عرضه و تقاضا منجر شده است، تصریح کرد: با توجه به تاکیدات دولت در خصوص اهتمام به ساخت و تولید مسکن کمیسیون عمران مجلس در تلاش برای بررسی مشکلات این حوزه با دعوت از مسئولان مربوطه است.

رضایی از آمادگی مجلس به ویژه کمیسیون عمران آن برای رفع مشکلات حوزه تولید مسکن خبر داد و تصریح کرد: برای بهبود وضعیت بازار مسکن باید موانع پیش روی تولید واحدهای مسکونی از میان برداشته شود از این رو بانک ها و دستگاه های ذی ربط باید موانع پیش روی خود را به مجلس گزارش دهند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، همچنین از بررسی آخرین وضعیت طرح مسکن مهر با حضور مسئولان مذکور در جلسه این هفته کمیسیون خبر داد و یادآور شد: باید موانع پیش روی تکمیل این پروژه از میان برداشته شود.

برچسب ها مسکن ، مجلس ، آخوندی ، سیف
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar