۱۶:۱۰ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - 07 February 2018
کد خبر: ۴۸۷۳۰
معاون مدیرکل دفتر توسعه مهندسی وزارت راه و شهرسازی ضمن کناره گیری از اشتغال به کار مهندسی در زمان اشتغال در وزارت راه و شهرسازی در نامه‌ای به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، پروانه اشتغال به کار مهندسی خود را به آن سازمان بازگرداند.

مصطفی مهردادفر معاون مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان به دنبال ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی مبنی بر دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافع متعارض در نامه ای به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، پروانه اشتغال به کار مهندسی خود را به آن سازمان بازگرداند.

متن نامه فوق بدین شرح است: با احترام/ در اجرای دستورالعمل شماره ۰۲ / ۱۰۰ /۵۷۵۷۳ مورخ ۱۳۹۶.۱۱.۵ وزیر محترم راه و شهرسازی، به پیوست پروانه اشتغال به مهندسی خود را به صورت امانت برای نگهداری در آن سازمان، تودیع می‌نمایم تا پس از خاتمه شمول دستورالعمل مذکور به اینجانب عودت گردد.

گفتنی است به دنبال ابلاغیه دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافع متعارض، مقامات وزارت راه و شهرسازی همچون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی، منوچهر شیبانی‌اصل مدیرکل دفتر توسعه مهندسی، پروانه مهندسی خود را به سازمان نظام مهندسی ساختمان بازگرداند تا به امانت نزد آن سازمان بماند و پس از خاتمه شمول دستورالعمل مذکور، عودت شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar