۱۱:۰۸ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - 08 February 2018
کد خبر: ۴۸۷۴۳
به منظور تبعیت از دستورالعمل ابلاغی وزارت راه و شهرسازی صورت گرفت؛
رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان‌رضوی، اصل پروانه اشتغال به کار مهندسی خود را به سازمان تحویل داد.

حمیدرضا یزدانی رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان‌رضوی به دنبال ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی مبنی بر دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافع متعارض در نامه‌ای به مهندس کامران رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آن استان، پروانه اشتغال به کار مهندسی خود را به آن سازمان بازگرداند.

متن نامه فوق بدین شرح است: با سلام و احترام/ در اجرای دستورالعمل شماره ۰۲ / ۱۰۰ /۵۷۵۷۳ مورخ ۱۳۹۶.۱۱.۵ جناب آقای دکتر آخوندی مقام‌عالی وزارت راه و شهرسازی، به پیوست پروانه اشتغال به مهندسی خود به شماره ۱۹۳۰۰۰۴۶۵۲ را برای نگهداری در آن سازمان تقدیم می‌کنم.

گفتنی است، پیش از این نیز در مجموعه وزارت راه و شهرسازی، به دنبال ابلاغیه دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافع متعارض، مقامات وزارت راه و شهرسازی همچون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی، منوچهر شیبانی‌اصل مدیرکل دفتر توسعه مهندسی، پروانه مهندسی خود را به سازمان نظام مهندسی ساختمان بازگرداندند تا به امانت نزد آن سازمان بماند و پس از خاتمه شمول دستورالعمل مذکور، عودت شود.

همچنین اخوان عبداللهیان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی نیز پیش از این، پروانه خود را به سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی عودت داد.

گفتنی است به دنبال ابلاغیه دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافع متعارض، مقامات وزارت راه و شهرسازی همچون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی، منوچهر شیبانی‌اصل مدیرکل دفتر توسعه مهندسی، پروانه مهندسی خود را به سازمان نظام مهندسی ساختمان بازگرداند تا به امانت نزد آن سازمان بماند و پس از خاتمه شمول دستورالعمل مذکور، عودت شود.

رئیس هیات‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی خراسان‌رضوی، پروانه مهندسی خود را به نظام مهندسی بازگرداند

r_sar مطالب مرتبط r_sar
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
0
0
باسلام
از کی سازمان نظام مهندسی مدیرعامل دارد ایشان مدیر عامل شرکت مادر تخصصی است نه نظام مهندسی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar