۱۱:۳۰ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - 13 February 2018
کد خبر: ۴۸۷۸۶
راستاد مطرح كرد:
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاكید بر این مطلب كه حادثه سانچی در دست بررسی قرار دارد و نهایتا پاسخ شفاف به عموم جامعه داده خواهد شد تاكید كرد: در زمینه تقویت كشتیرانی نیاز به سرمایه‌گذاری منسجم‌تری وجود دارد.

محمد راستاد معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بیست‌و پنجمین همایش ارگان‌های دریایی گفت: آنچه كه برای ما در تمامی حوادثی كه در حوزه بنادر و دریانوردی رخ می‌دهد درس‌آموزی از رخدادهای به وجود آمده است و تاثیری كه آموخته‌ها می‌تواند در ارتقای ایمنی دریانوردی ایفا كند.

وی از تشكیل كمیته بررسی برای علل حادثه سانچی و پیگیری جدی این كمیته خبر داد و گفت: برای حادثه سانچی در قالب تفاهم‌نامه چندجانبه متشكل از كشورهای ذینفع پپگیری ابعاد حادثه مطابق با استانداردهای بین‌المللی در دستور كار است و نهایتا پاسخ شفاف به عمون جامعه داده خواهد شد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی یادآور شد: در حادثه سانچی یك شركت بزرگ ایرانی دچار خسارت شد. در این رخداد آنچه ضرورت دارد این است كه باید تمامی امكانات را به كار بگیریم تا از شركت‌های كشتیرانی در بازار پرنوسان جهانی حمایت كنیم تا این شركت‌ها سهم خود را از بازار جهانی دریافت كنند.

راستاد همچنین گفت: شركت‌های كشتیرانی، راهبردهای متنوعی را برای افزایش سهم خود در بازار جهانی در دستور كار قرار داده‌اند كه از جمله آن‌ها تشكیل اتحادیه‌های راهبردی، ورود به بحث ترمینال‌ داری و مواردی از این دسته است.

برچسب ها راستاد ، بنادر ، کشتیرانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar