۱۰:۳۹ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - 24 February 2018
کد خبر: ۴۸۸۸۲
حسن قربانخانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در یاداشتی به نمایندگی از هیئت رئیسه و هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، به جامعه مهندسان کشور تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس نظام مهندسی تهران به مناسبت روز مهندسمتن یاداشت به شرح ذیل است:

"هو الصانع والله العلی العظیم

به نام یگانه هستی بخش دانا

پنجم اسفندماه، روز مهندسی را گرامی میداریم و از جانب خود و هیئت رئیسه و هیئت مدیره محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، به همه مهندسان صمیمانه تبریک می گویم.

هر سال گرامیداشت زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، فیلسوف و دانشمند نامدار ایران عزیز که روز مهندسی نیز نام گرفته، هویت بخش تلاش های علمی و نوآورانه مهندسان کشورمان در تمامی عرصه های مهندسی است که بر مدار اخلاق و تعقل و تعهد حرفه ای و اجتماعی، در مسیر اعتلای حرفه و جایگاه مهندسی در کوشش است.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در یک سال گذشته، تمرکز عمده خود را بر پویایی حرفه ای، سازمانی و اخلاقی مهندسان مبتنی بر قانون نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان گذاشته است و دستاوردهای حاصله، اگر چه در نوع خود ارزشمند تلقی می شود ولی بر این باوریم با شرایط سازه ای و لرزه خیزی کشور تا نقطه مطلوب، فاصله ی قابل توجهی دارد و برای خدمت به مردم و کشور در داشتن ساختمان هایی در تراز استانداردهای ملی و جهانی و باکیفیت، کارهای بسیاری هنوز باقی مانده است که تکلیف اساسی جامعه مهندسی است.

پنجم اسفند ماه، روز مهندسی را در حالی گرامی می داریم که خود را متعهد به دفاع همه جانبه از حقوق تمامی مهندسان و ذینفعان اجتماعی این حرفه در ارکان گوناگون کشور می دانیم و بر این باوریم با انسجام و خردمندی کلیه اعضای سازمان نظام مهندسی خواهیم توانست مسئولیت های خطیر خود را به خوبی ایفا نموده و سربلند در برابر تاریخ و مردم عزیزمان باشیم .... انشاالله .

حسن قربانخانی؛ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar