۱۵:۳۳ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - 07 March 2018
کد خبر: ۴۹۰۴۴
برای دومین بار در کشور از سوی مجتمع رسانه‌ای راه وساختمان:
صما- جشن پایان سال صنعت راه و ساختمان با حضور فعالان حوزه عمرانی کشور برای دومین بار از سوی مجتمع رسانه‌ای راه وساختمان با هدف قدردانی از یک سال زحمات فعالان و متخصصان حوزه عمران و مدیریت شهری به منظور ایجاد همدلی و هم‌افزایی در جامعه بزرگ صنعت راه و ساختمان کشور فردا (17 اسفند ماه 96) در محل باغ کتاب برگزار می‌شود.
جشن پایان سال صنعت راه و ساختمان برگزار می‌شود/ اهدای تندیس به منتخبان چهره سال96به گزارش «صما» در جشن پایان سال96 صنعت راه و ساختمان مسئولان عالی رتبه وزارت راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس، مسئولان و دست اندرکاران حوزه عمران و مدیریت شهری حضور می‌یابند.

بر پایه این گزارش در این جشن مهمانانی از سازمان‌ها و نهادهای ذیربط شامل شهرداری‌ها، شورای شهر، سازمان نظام‌مهندسی، ادارات راه و شهرسازی، مجلس، تولید‌کنندگان و انبوه سازان مسکن و ساختمان و تشکل ها و انجمن های صنفی و مهندسی حوزه صنعت راه و ساختمان حضور خواهند یافت.

همچنین به گفته سعید ظریف دبیر جشنواره چهره سال صنعت راه و ساختمان کشور در این مراسم «دبیرخانه‌ چهره سال صنعت راه و ساختمان» ضمن معرفی چهره‌های سال که جزو منتخبان پنجمین دوره چهره‌سال 96 کشور در زیرگروه‌های شهرداران، سازمان‌های نظام مهندسی، ادارات راه و شهرسازی و پروژه های عمرانی هستند، اقدام به اهدای تندیس و تقدیر از این منتخبان خواهد کرد.

گفتنی است اولین جشن پایان سال صنعت راه و ساختمان نیز سال گذشته(95/12/17) با حضور الهام امینی‌زاده دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی به همت مجتمع رسانه ای راه و ساختمان (صما- مجله ساختمان) در محل هتل استقلال برگزار شد و از چهره‌های منتخب چهره سال 95صنعت ساختمان که با رای شهروندان انتخاب شده بودند تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

کدخبر:0226
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar