۱۱:۲۴ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - 08 March 2018
کد خبر: ۴۹۰۴۷
برای دومین بار در کشور از سوی مجتمع رسانه‌ای راه وساختمان:
صما- صبح امروز جشن پایان سال96 صنعت راه و ساختمان (17 اسفند ماه 96) در محل باغ کتاب آغاز به‌کار کرد.

به گزارش«صما» جشن پایان سال96 صنعت راه و ساختمان صبح امروز با حضور فرج اله رجبی رییس نظام مهندسی کشور، پیروز حناچی معاون فنی وعمرانی شهرداری تهران، هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و ایرج شهین باهر شهردار تبریز آغاز به‌کار کرد.

آغاز به‌کارجشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان

بر پایه این گزارش در این جشن مهمانانی از سازمان‌ها و نهادهای ذیربط شامل شهرداری‌ها، شورای شهر، سازمان نظام‌مهندسی، ادارات راه و شهرسازی، مجلس، تولید‌کنندگان و انبوه سازان مسکن و ساختمان و تشکل ها و انجمن های صنفی و مهندسی حوزه صنعت راه و ساختمان حضور دارند.

آغاز به‌کارجشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان

هوشنگ عشایری معاون وزیرراه‌وشهر سازی درجشن پایان سال96 صنعت راه‌و‌ساختمان گفت: کارکردن دربافت‌های ناکارامد شهری نیازمند درایت مدیران و تدوین برنامه‌مناسب است و یک صبرجزیل می‌طلبد.

آغاز به‌کارجشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان

همچنین پیروزحناچی معاون فنی‌وعمرانی شهرداری تهران با اشاره به برپایی دومین جشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان از سوی مجتمع رسانه ای تاکید کرد:امیدوارم سال‌های سال جشنواره چهره ادامه مستمر داشته باشد چراکه حرکت مطلوبی در جهت بالابردن کیفیت ساختار وساز است.

آغاز به‌کارجشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان

سخنران سوم این جشنواره فرج اله رجبی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بود که یا اشاره به اهمیت طرح ملی بازآفرینی شهری تاکید کرد که نباید از ظرفیت شهرداری‌ها درمبحث بازآفرینی شهری غافل شد.

رجبی با اشاره به جشنواره چهره سال96 راه و ساختمان افزود :امیدواریم روزی برسد که چنین جوایزی به عنوان یک برند درعرصه فرهنگی مطرح شود و مهندسان از این رهگذر یاد بگیرند که چگونه مورد نقد و ارزیابی قرار می‌گیرند.

آغاز به‌کارجشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان

محمدسعید ایزدی معاون وزیرراه‌وشهرسازی نیز در جشن پایان سال صنعت راه و ساختمان ضمن تقدیر از متولی برپایی این حرکت فرهنگی و رسانه ای گفت: برگزاری جشنواره چهره سال کمک خوبی در راستای شناسایی تجربه‌های برتر در حوزه شهری است.

آغاز به‌کارجشن پایان سال 96صنعت راه و ساختمان

همچنین در این مراسم «دبیرخانه‌ چهره سال صنعت راه و ساختمان» ضمن معرفی چهره‌های سال که جزو منتخبان پنجمین دوره چهره‌سال 96 کشور در زیرگروه‌های شهرداران، سازمان‌های نظام مهندسی، ادارات راه و شهرسازی و پروژه های عمرانی بودند، اقدام به اهدای تندیس و تقدیر از این منتخبان کرد.

ایرج شهین‌باهر شهردار تبریز به عنوان چهره سال راه و ساختمان در در دسته کلانشهرها و مسعود نصرتی- شهردار رشت در دسته شهرها، تقی رضایی- مدیرکل راه و شهرسازی البرز در دسته «مدیران راه و شهرسازی» ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس درگروه «روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان» و پروژه محله بلاغی در دسته پروژه‌های عمرانی منتخبان مردمی برای چهره سال96 راه و ساختمان بودند که با اهدای تندیس در این مراسم از انها قدردانی شد.

مشروح کامل سخنرانی‌ها به همراه گزارش تصویری از این مراسم به‌زودی در پایگاه خبری صما منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

کدخبر:0226

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مويدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
0
0
پيشنهاد ميكنم صما شجاع ترين چهره سال ساختمان را برگزار كند و در راي گيري آن روساي نظام مهندسي مشهد و مازندران و البرز رقابت كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar