۰۹:۴۷ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - 10 March 2018
کد خبر: ۴۹۰۵۰
معاون فنی‌و عمرانی شهرداری تهران درجشنواره چهره سال 96راه‌و ساختمان:
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: به سهم خودم از استمرار این حرکمت تشکر می‌کنم، چراکه که این امر وظیفه دستگاه حاکمیتی است که یکی از اعضای بخش خصوصی این طرح را دنبال می‌کند.
برگزاری جشنواره حرکت ارزشمندی در راستای ارتقاء کیفیت مسائل حوزه شهری استبه گزارش «صما» به نقل از دبیرخانه چهره سال راه و ساختمان، پیروز حناچی در جشنواره چهره سال96 راه و ساختمان اظهار داشت: به سهم خودم از استمرار این حرکمت تشکر می‌کنم، چراکه که این امر وظیفه دستگاه حاکمیتی است که یکی از اعضای بخش خصوصی این طرح را دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: یکی از گره‌های کشور توسعه نظام‌ها و سامانه‌هایی از جنس بخش خصوصی است تا فاصله مردم و دولت پر شود، باید بخش خصوصی این زمینه را فراهم کند تا پیمانکاران را به خدمت بگیریم تا محدوده‌های هدف دنبال شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه تشویق تأثیر بالایی در بالا بردن کیفیت به ویژه در حوزه شهری دارد تصریح کرد: کسانی که به وظیفه خود به درستی عمل می‌کنند باید ممیز شوند و اگر چنین فضایی انفاق بیفتد چه در جهت مثبت و حتی در جهت منفی حرکت مثبتی است.

حناچی در پایان خاطرنشان کرد: از این حرکت تشکر می‌کنم و امیدوارم در سال‌های آینده با کیفیت بیشتر ادامه داشته باشد.

گفتنی است جشن پایان سال96 صنعت راه و ساختمان (17 اسفند ماه 96) در محل باغ کتاب با حضور فرج اله رجبی رییس نظام مهندسی کشور، پیروز حناچی معاون فنی وعمرانی شهرداری تهران، هوشنگ عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی، محمدسعید ایزدی معاون وزیر راه و شهرسازی و ایرج شهین باهر شهردار تبریز و مهمانانی از سازمان‌ها و نهادهای ذیربط شامل شهرداری‌ها، شورای شهر، سازمان نظام‌مهندسی، ادارات راه و شهرسازی، مجلس، تولید‌کنندگان و انبوه سازان مسکن و ساختمان و تشکل ها و انجمن های صنفی و مهندسی حوزه صنعت راه و ساختمان برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar