۱۱:۱۳ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - 10 March 2018
کد خبر: ۴۹۰۵۳
با حضور رئیس مجلس؛
صما- فاز 4 طرح توسعه گروه بین المللی کارخانجات آذرخش با حضور دکتر علی لاریجانی چهارشنبه 16 اسفند 96 افتتاح شد .
به گزارش «صما»پس از 2 سال و نیم تلاش شبانه روزی و تخصصی، فاز 4 طرح توسعه گروه بین المللی کارخانجات آذرخش با حضور دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، دکتر صادقی استاندار قم و جمع کثیری از مسئولین عالیرتبه کشوری افتتاح و به بهره برداری رسید.
فاز 4 طرح توسعه گروه بین المللی کارخانجات آذرخش افتتاح شد

این کارخانه مدرن ترین خط تولیدی آجرنسوزنما با تکنولوژی به روز جهانی و بصورت کاملاً مکانیزه است که علاوه بر کیفیت بالای محصولات تولیدی، استانداردهای محیط زیست، بهینه سازی مصرف انرژی و از همه مهم تر اشتغال بیش از 170 نفر از متخصصان ایرانی را به ارمغان می آورد.

کارخانه افتتاح شده، چهارمین فاز از گروه کارخانجات آجرنسوز آذرخش است که توسط برادران سیفی تأسیس و طی 21 سال به رشد و بالندگی خویش رسیده است و هدف 50 درصدی محصولات این کارخانه جهت صادرات به دیگر کشورهاست که تا کنون نیز به تحقق رسیده است.

فاز 4 طرح توسعه گروه بین المللی کارخانجات آذرخش افتتاح شد

دکتر لاریجانی با ارزش نهادن به تلاش ها و حسن مدیریت گردانندگان این گروه ، هدفگذاری مثبت تولیدی و صادراتی فاز جدید را ستودند و اظهار داشتند که امروزه جهت برون رفت از رکود اقتصادی و تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی در عمل و اشتغال بایستی به جد به صادرات، کارآفرینی و تولیدات باکیفیت پرداخت که گروه بین المللی آذرخش به درستی این مهم را به عمل ثابت کرده و باعث اشتغال زایی و اثرگذاری ثمربخش در صادرات شده است.

فاز 4 طرح توسعه گروه بین المللی کارخانجات آذرخش افتتاح شد

در این مراسم، تقدیر از آقای محسن سیفی کاشانی به عنوان ریاست و بنیانگذار گروه بین المللی آذرخش بعنوان « پدر صنعت تولید نوین آجر » به دست دکتر لاریجانی انجام پذیرفت. از آنجایی که نقش صنعتگران نخبه کشور در شرایط سخت تحریم های اقتصادی بسیار ارزشمندست و از سویی صنعت آجر ایران بعنوان یکی از زیباترین و معتبرترین هنرها و صنایع ایران در طی دهه های اخیر با نزول کیفی تولیدات و جایگزین شدن مصالح دیگر جایگاه خویش را در معماری و نماهای شهری از دست داده بود، به پاس تلاشهای گرانقدر ایشان در احیای معماری ایرانی و صدور آن به سایر کشورها، پویایی بخشیدن به این صنعت، تولیدات دانش بنیان و ایجاد اشتغال و امنیت اقتصادی برای ایرانیان، این عنوان به ایشان اهدا شد.

طی مراسمی نیز اخذ نشان استاندارد توسط سازمان استاندارد و مدیر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم به این کارخانه اختصاص پیدا کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar