۱۲:۱۷ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - 14 March 2018
کد خبر: ۴۹۱۱۸
اخبار ضد و نقیض استعفای شهردار تهران
از صبح امروز در فضای مجازی خبری در حال انتشار است که حکایت از استعفا شهردار تهران دارد.
نجفی استعفای خود را تایید کرداز صبح امروز (23اسفند96)در فضای مجازی خبری در حال انتشار است که حکایت از استعفا شهردار تهران دارد.

به گزارش «صما»البته محمدعلی نجفی شهردار شهر تهران دقایقی پیش نیز در گفت‌وگو با برنا خبر استعفای خود را که صبح امروز در فضای مجازی در حال انتشار است، تکذیب کرد.

حجت نظری در صفحه توئیتر خود نوشت: اخبار و شایعات فضای مجازی و زمزمه‌های درگوشی مبنی بر استعفای دکتر نجفی مطرح شده و تماس‌های مکرر با بنده و سایر اعضا گرفته می‌شود به صراحت چنین رخدادی را تکذیب می‌کنم و امیدوارم شایعه پراکنان سوای منافع شخصی منافع شهر و شهروندان را نیز لحاظ کنند.

همچنین حسن رسولی، عضو شورای شهر تهران هم گفته که خبر استعفای شهردار تهران صحت ندارد و تاکنون این موضوع در شورای شهر مطرح نشده است.

اما علی رغم تایید و تکذیب‌های مکرر اعضای شورا شهر یک منبع آگاه گفته است که نجفی استعفای خود را تایید کرده و به زودی شهرداری تهران را ترک خواهد کرد.

احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران نیز در جمع خبرنگارانبا تایید خبر استعفای نجفی گفت:: استعفای نجفی، شهردار تهران صحت دارد.

در همین رابطه ساعت 12 امروز چهارشنبه 23اسفندماه نجفی در صحن شورا در جلسه فوق العاده توضیحات خود را در خصوص استعفای ناگهانی اش ارائه خواهد کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar