۰۹:۳۴ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - 08 April 2018
کد خبر: ۴۹۱۹۲
پاسخ وزیر راه و شهرسازی به نامه رحمانی فضلی:
وزیر راه و شهرسازی با ارسال نامه‌ای به وزیر کشور تاکید کرد: استانداران نماينده تمام وزرا هستند،نامه خود نسبت به آنها را اصلاح و در صورت اصرار از طريق معاون اول يا معاون حقوقي رييس جمهور اقدام نماييد.
وزیر کشور نمی‌تواند دستور وزیر دیگری را متوفق کند/ نظرات خود را به معاونت حقوق رييس جمهور ارجاع دهيد

به گزارش «صما» روز گذشته وزیر کشور با ارسال دو نامه به آخوندی و رو نوشت به استانداران، خواستار پیشگیری از اجرای ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی تا زمان رفع مغایرت‌های قانونی آن شد اما این در حالی است که وزیر راه در همان روز با ارسال نامه ای به رحمانی فضلی تاکید کرد که استانداران نماينده تمام وزرا هستند،نامه خود نسبت به آنها را اصلاح و در صورت اصرار از طريق معاون اول يا معاون حقوقي رييس جمهور اقدام نماييد.

همچنین آخوندی در این نامه خطاب به وزیر کشور تصریح کرده است که وظيفه من و شماست كه در دولت زمينه شكل گيري تخلف و وقوع فساد را بخشكانيم.

وزیر راه و شهرسازی در این نامه با اشاره به شهر فروشي،امضا فروشي و عدم تعهد به قانون،تبديل به باور عمومي در برخي از دستگاهها نوشته است: به استحضار جنابعالي ميرسانم اقدامات وزارت راه و شهرسازي بشدت مورد استقبال جامعه نظام مهندسي قرار گرفته و نور اميدي را در جهت بازمهندسي جامعه مهندسي بوجود آورده است.

وی در این نامه تاکید کرده است: اندك افرادي كه منافعشان به خطر افتاده به برخي مقامات دسترسي دارند،ميتوانند موضوع را وارونه جلوه دهند،صداي بلندي دارند و دست از كارشكني برنميدارند.

نامه وزیر راه و شهرسازی به وزیر کشور به شرح زیر است:

وزیر کشور نمی‌تواند دستور وزیر دیگری را متوقف کند/ نظرات خود را به معاونت حقوقی رييس جمهور ارجاع دهيد


وزیر کشور نمی‌تواند دستور وزیر دیگری را متوقف کند/ نظرات خود را به معاونت حقوقی رييس جمهور ارجاع دهيد


انتهای پیام/
کدخبر:0226
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سرداري
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
0
0
اصلا همه ادارات زير مجموعه و تابع وزارت راه و شهرسازي هستند. خود رياست جمهوري هم تابع وزير راه است. از شكل ساختمانش هم معلومه كه بر همه جا اشراف داره و اعلا حضرت دستورات را از آنجا به همه ابلاغ مي كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
r_sar پربحث ترین r_sar
r_sar دیگر اخبار گروه r_sar